Úřední zpráva OFS Zlín č. 27/2009

 

Pokuty za neplnění povinností při hlášení výsledků –

III.B – Vlachovice „B“ – 100,- Kč – nenahlášení výsledku utkání

 

Sekretariát OFS Zlín upozorňuje níže vyjmenované oddíly na opožděné hlášení výsledků mládežnických utkání. Výsledky se hlásí do 1 hodiny po skončení utkání. V případě opakování se vystavují finančním postihům. Jedná se o tyto oddíly – Smolina, Nedašova Lhota, Příluky, Spytihněv, Tlumačov, Újezd, Trnava, Louky, Tescoma Zlín.

 

Zpráva STK ze dne 17. 9. 2009:

  1. Schválené výsledky 6. kola OPM, III.A, III.B, IV.A, IV.B, IV.C; 4. kola OPD, OSAD, OSBD, OPŽ, OSAŽ, OSBŽ, OSCŽ; 1. kolo MŽA, MŽB. Schválený výsledek 3. kola III.A – Příluky „B“ – Lípa.
  2. OPM – Dolní Lhota - STK nařizuje výměnu fotek na registračním průkaze hráče – Masař Jiří . Termín do 1. 10. 2009.
  3. III.B – utkání  10. kola NevšováPozlovice se hraje v sobotu 10. 10. 2009 v 15,00 hod. na hřišti v Nevšové. Oddíl Nevšová zašle o této změně soupeři hlášenku. Oddíl Nevšová uhradí ve prospěch OFS Zlín částku 100,- Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.
  4. IV.A – utkání 8. kola Dobrkovice – Halenkovice se hraje v sobotu 26. 9. 2009 v 15,30 hod. na hřišti v Dobrkovicích. Oddíl Dobrkovice zašle o této změně soupeři hlášenku.
  5. IV.A – Kudlov - STK nařizuje výměnu fotek na registračních průkazech hráčů – Kučera Lukáš, Stuchlík Radek, Pavelák Tomáš . Termín do 1. 10. 2009.

 

 

Zpráva DK ze dne  17. 9. 2009:

  1. NevšováVašička Roman – 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  2. Sehradice – Řehák Pavel – žádosti o prominutí zbytku trestu se vyhovuje.
  3. Pohořelice – Trčka Pavel – 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  4. Lukov – Vyoral Milan – 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  5. Doubravy – Jurča Vladimír – 4 SU nepodmíněně – PSPT př.1/7a.
  6. Mysločovice, dorost – Lahola Jan – 5 SU nepodmíněně – PSPT př.1/3b.
  7. Zádveřice – Macek Stanislav – 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  8. Poteč, dorost – Sáblík Filip – 2 SU nepodmíněně – PSPT př.1/7a.
  9. JestřabíČastula Vlastimil – 4 SU nepodmíněně – PSPT př.1/7b.
  10. PřílukyFrolek Marcel – 4 SU nepodmíněně – PSPT př.1/3b.
  11. BiskupiceGajdůšek Jan – 2 SU nepodmíněně – PSPT př.1/7a.
  12. Drnovice – Zicha Jiří – 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  13. Drnovice – Šerý Martin – 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  14. Žlutava – Antoš Miroslav – 2 SU nepodmíněně – PSPT př.1/3a.

 

Zpráva KR ze dne  16. 9. 2009:

  1. Do KRaD se dne 23. 9. 2009 ve 14,30 hod. dostaví rozhodčí: Novotný Lukáš, Divacký Jan, Dvořák Petr.

 

                                8. kolo

Dne 27. 9. 2009

úř. začátek v 15,30 hod.

utkání

rozhodčí

 

čas

datum

Hlášení výsledků 577220020

 

 

 

 

 

 OP – 8. kolo

 

 

 

 

 

A1A0801  Dolní Lhota A - Kostelec A

Vobořil,Mikeska,Belka

15.30

26. 9.

16,15 hod.

 

A1A0802  Štípa A – Újezd

Měřička,Matucha

15.30

27. 9.

17,35 hod.

 

A1A0803  Bylnice – Hvozdná

Ruman J.ml.,Měřička,Divácký

15.30

26. 9.

16,25 hod.

 

A1A0804  LudkoviceTlumačov

Střelec,Dlouhý,Šerý

15.30

27. 9.

17,45 hod.

 

A1A0805  Tečovice A - Sehradice A

Popelák,Zbranek,Toman st.

15.30

26. 9.

16,35 hod.

 

A1A0806  Napajedla – Březnice

Ševčík,Kašný,Janča Jan,

15.30

27. 9.

17,55 hod.

 

A1A0807  Jaroslavice A - Kašava A

Kolář,Střelec,Jungwirt

15.30

26. 9.

16,45 hod.

 

A1A0104  Jaroslavice A – Kostelec A

Korch,Vitásek,Toman st.

16.00

28. 9.

Dohr.1.kola

 

III.A –8. kolo

 

 

 

A2A0801  Paseky – Březová

Zbranek

15.30

27. 9.

Březůvky

 

A2A0802  Pohořelice – Lípa

Mitáček

15.30

27. 9.

 

 

A2A0803  BřezůvkyKomárov

Vobořil

10.15

27. 9.

 

 

A2A0804  Mysločovice A - Lukov B

Hapal

15.30

27. 9.

 

 

A2A0805  Tečovice B - Příluky B

Sedlář

15.30

27. 9.

 

 

A2A0806  Zádveřice - Mladcová B

Fuchs

15.30

27. 9.

 

 

A2A0807  Veselá A - Fryšták B

Toman st.

15.30

27. 9.

 

 

III.B – 8. kolo

 

 

 

A2B0801  Rokytnice – Pozlovice

Belka

15.30

27. 9.

 

 

A2B0802  Luhačovice B – Mirošov

Matucha

15.30

26. 9.

Umělá tráva

 

A2B0803  Nevšová - Vysoké Pole

Ruman J.st.

15.30

27. 9.

 

 

A2B0804  Šanov - Štítná n/ Vl.  B

Slovák Karel

15.30

27. 9.

 

 

A2B0805  DrnoviceNávojná

Frajt

14.00

27. 9.

 

 

A2B0806  . Újezd – Smolina

Kolář

15.30

27. 9.

 

 

A2B0807  Vlachovice B - Biskupice

Ptáček

15.30

27. 9.

 

 

IV.A – 8. kolo

 

 

 

A3A0801  Dobrkovice – Halenkovice

Janča Pavel

15.30

26. 9.

 

 

A3A0803  Velký Ořechov - Lhota u Mal.

Mikeska

15.30

27. 9.

 

 

A3A0804  ŽlutavaRacková

Mikoška

15.30

27. 9.

 

 

A3A0805  Provodov B - FC Vizovice

Jungwirt

15.30

27. 9.

 

 

A3A0806  Trnava B – Doubravy

Frajt

15.30

26. 9.

Neubuz

 

A3A0807  Jaroslavice B - Spytihněv B

Dvořák

15.30

27. 9.

 

 

IV.B – 8. kolo

 

 

 

A3B0801  Lutonina - Kostelec B

Vobořil

15.30

27. 9.

 

 

A3B0802  Kašava B - Veselá B

Novotný Lukáš

15.30

26. 9.

 

 

A3B0803  VšeminaJasenná

Kozubík

15.30

27. 9.

 

 

A3B0804  SK Vizovice B - Trnava A

Popelák

15.30

27. 9.

 

 

A3B0805  Neubuz - Lužkovice B

Vyoral

15.30

27. 9.

 

 

A3B0806  Bratřejov - Štípa B

Lebloch

15.30

27. 9.

 

 

IV.C – 8. kolo

 

 

 

A3C0801  Sehradice B - Nedašova Lhota

Máčalík

15.30

27. 9.

 

 

A3C0802  RudimovSlopné

Ruman J.ml.

15.30

27. 9.

 

 

A3C0803  Horní Lhota – Jestřabí

Kašný

10.00

27. 9.

 

 

A3C0804  Petrůvka – Lipová

Divácký

15.30

27. 9.

 

 

A3C0805  Divnice - Dolní Lhota B

Ruman Milan

15.30

27. 9.

 

 

A3C0806  Poteč – Loučka

Klučka

15.30

27. 9.

 

 

A3C0807  Tichov - Bohuslavice n/Vl.

Ruman J.st.

10.15

27. 9.

 

 

OPD –6. kolo

 

 

 

 

 

C1A0601  TečovicePozlovice

Hruška

10.00

27. 9.

 

 

C1A0602  MalenoviceLudkovice

Zbranek

13.00

26. 9.

 

 

C1A0603  ProvodovPříluky

Jungwirt

10.15

27. 9.

 

 

C1A0604  MysločoviceTlumačov

Vyoral

15.30

26. 9.

 

 

C1A0605  Nedašova Lhota - Nedašov

Ptáček

13.00

27. 9.

 

 

OSAD – 6. kolo

 

 

 

 

 

C2A0601  Všemina – Halenkovice

Basel

10.00

27. 9.

 

 

C2A0602  Zádveřice – Březnice

Kašný

15.30

26. 9.

 

 

C2A0603  Lhota u Mal. – Spytihněv

Hruška

13.00

27. 9.

 

 

C2A0604  Jaroslavice – Slušovice B

Střelec

12.30

26. 9.

 

 

OSBD – 6. kolo

 

 

 

 

 

C2B0601  Rokytnice – Slopné

Belka

13.00

27. 9.

 

 

C2B0602  Bratřejov – Újezd

Dvořák

15.30

26. 9.

 

 

C2B0603  Biskupice - Vysoké Pole

Kolář

13.00

27. 9.

 

 

C2B0604  Poteč - Jasenná

Ruman J.st.

15.30

26. 9.

 

 

OPŽ – 6. kolo

 

 

 

 

 

E1A0601  Mysločovice – Březnice

Hapal

13.30

27. 9.

 

 

E1A0602  Malenovice – Újezd

Basel

13.15

27. 9.

 

 

E1A0603  Louky – Příluky

Novotný Lukáš

14.00

27. 9.

 

 

E1A0604  FryštákTlumačov

Šerý

14.30

26. 9.

 

 

E1A0605  SK Vizovice – Mladcová

Hruška

13.30

26. 9.

 

 

E1A0606  Bratřejov - Kašava

Lebloch

13.00

27. 9.

 

 

OSAŽ – 6. kolo

 

 

 

 

 

E2A0601  Ludkovice – Kostelec

Frajt

10.00

27. 9.

 

 

E2A0602  Pohořelice – Štípa

Mitáček

13.00

27. 9.

 

 

E2A0604  Doubravy - Lhota u Mal.

Dlouhý

13.30

27. 9.

 

 

E2A0605  Jaroslavice - Spytihněv

Dvořák

13.00

27. 9.

 

 

E2A0102  Doubravy - Pohořelice

Dvořák

17.00

30. 9.

Dohr.1.kola

 

OSBŽ – 6. kolo

 

 

 

 

 

E2B0602  LužkoviceHvozdná

Matucha

13.00

27. 9.

 

 

E2B0603  ProvodovLukov

Jungwirt

13.00

27. 9.

 

 

E2B0604  Zádveřice – Trnava

Novotný Lukáš

10.00

27. 9.

 

 

E2B0605  Veselá - Jasenná

Toman st.

13.30

27. 9.

 

 

OSCŽ – 6. kolo

 

 

 

 

 

E2C0601  Dolní Lhota - Drnovice

 

14.00

27. 9.

 

 

E2C0602  Slopné - Nedašova Lhota

Máčalík

13.00

27. 9.

 

 

E2C0603  Pozlovice - Poteč

Šerý

10.00

27. 9.

 

 

Obsazení soutěží KFS asistenty

 

 

 

 

 

I.B,sk.B  Louky - Malenovice

Hapal,Mikoška

15.30

26. 9.

 

 

I.B,sk.B  SK Vizovice - Fryšták

Kozubík,Hruška

15.30

26. 9.