Úřední zpráva OFS Zlín č. 28/2009

 

Pokuty za neplnění povinností při hlášení výsledků –

IV.A – Dobrkovice – 200,- Kč – nenahlášení výsledku a střelců branek

OSBD – Poteč – 50,- Kč – nenahlášení střelců branek hostů

OPŽ – Malenovice – 100,- Kč – nenahlášení výsledku a střelců branek

OPŽ – Fryšták – 50,- Kč – nenahlášení střelců branek hostů

 

Zpráva sekretariátu OFS Zlín  ze dne 24. 9. 2009:

  1. Sekretariát OFS Zlín děkuje oddílům Jaroslavice, Jiskra Otrokovice, Veselá, Bratřejov, Louky, Trnava, Tlumačov, Slušovice, Příluky a Vlachovice za kladný a vstřícný přístup při sestavování družstva reprezentující OFS Zlín v celostátní soutěži „Danone cup“. Výsledky tohoto prvního turnaje budou zveřejněny na internetových stránkách OFS Zlín.

 

Zpráva STK ze dne 24. 9. 2009:

  1. Schválené výsledky 7. kola OPM, III.A, III.B, IV.A, IV.B, IV.C; 5. kola OPD, OSAD, OSBD, OPŽ, OSAŽ, OSBŽ, OSCŽ; 2. kolo MŽA, MŽB. Neschválený výsledek 7. kola IV.A – Racková – Velký Ořechov z důvodu nedodání Zápisu o utkání.
  2. III.B – utkání 12. kola Smolina – Návojná se hraje v sobotu 24. 10. 2009 ve 14,00 hod. na hřišti ve Smolině. Oddíl Smolina zašle o této změně soupeři hlášenku. Oddíl Smolina uhradí ve prospěch OFS Zlín částku 100,- Kč dle čl.3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.
  3. IV.A – utkání 8. kola Dobrkovice – Halenkovice se hraje v sobotu 26. 9. 2009 v 16,00 hod. na hřišti v Dobrkovicích.
  4. OSCŽ – utkání 6. kola Dolní Lhota – Drnovice se hraje v sobotu 26. 9. 2009 ve 13,00 hod. na hřišti v Dolní Lhotě. Dohoda oddílů. Oddíl Dolní Lhota uhradí ve prospěch OFS Zlín částku 100,- Kč dle čl.3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.
  5. OSCŽ – utkání 6. kola Slopné – Nedašova Lhota se hraje v pátek 25. 9. 2009 v 17,00 hod. na hřišti ve Slopném. Dohoda oddílů. Oddíl Slopné uhradí ve prospěch OFS Zlín částku 100,- Kč dle čl.3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.
  6. STK upozorňuje oddíly hrající soutěže mladších žáků, že doba hry je 2 x 30 minut, počet hráčů je 1 + 7, hraje se na šířku hřiště, velikost branky je 2 x 5 m a hraje se na platné registrační průkazy. Soutěž můžou hrát hráči narození od 1. 1. 1997 a mladší. Kontrolu registračních průkazů mohou provádět jednotlivý vedoucí družstev.

 

 

Zpráva DK ze dne  24. 9. 2009:

  1. Bylnice – Vaněk Miroslav - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/1.
  2. Luhačovice – Slezák Daniel - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  3. Pozlovice – Vaškůj Jiří - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/1.
  4. Nevšová – Nevrkla Josef - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  5. Dolní Lhota – Janota Martin - 2 SU nepodmíněně – PSPT př.1/2a.
  6. Petrůvka – Gergela David - 2 SU nepodmíněně – PSPT př.1/2a.
  7. Sehradice – Žebráček Josef - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  8. Rokytnice, dorost – Eliáš Jakub - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  9. Rokytnice – Eliáš Martin - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  10. Poteč, dorost – Čech Ondřej - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  11. Tečovice – Pala Rostislav - 2 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  12. Bylnice – Hudeček Dominik – žádosti o prominutí zbytku trestu se nevyhovuje – DŘF čl. 31.
  13. Biskupice – Gajdůšek Jan - žádosti o prominutí zbytku trestu se nevyhovuje – DŘF čl. 31.
  14. Nevšová – Topič Martin - žádosti o prominutí zbytku trestu se nevyhovuje – DŘF čl. 31.
  15. Nevšová – Tomšů Václav - žádosti o prominutí zbytku trestu se nevyhovuje – DŘF čl. 31.
  16. Nevšová – Srcháček Jiří - žádosti o prominutí zbytku trestu se nevyhovuje – DŘF čl. 31.

 

Zpráva KR ze dne  23. 9. 2009:

  1. Upozorňujeme rozhodčí na správnost údajů při uvádění střelců branek v Zápise o utkání ve tvaru: číslo hráče – příjmení a jméno – počet vstřelených branek.
  2. Upozorňujeme rozhodčí na řádné vyplňování čísla utkání dle Rozpisu soutěží OFS Zlín pro ročník 2009/2010.
  3. Rozhodčí Fuchs Václav – pokuta 100,- Kč za nedodání Zápisu o utkání 7. kola.

 

                                9. kolo

Dne 4.10. 2009

úř. začátek v 15,30 hod.

utkání

rozhodčí

 

čas

datum

Hlášení výsledků 577220020

 

 

 

 

 

 OP – 9. kolo

 

 

 

 

 

A1A0901  Kašava A - Dolní Lhota A

Střelec,Toman st.

15.30

4. 10.

17,40 hod.

 

A1A0902  Březnice - Jaroslavice A

Mitáček,Popelák,Šerý

15.30

4. 10.

17,50 hod.

 

A1A0903  Sehradice A – Napajedla

Ptáček,Vobořil,Frajt

15.30

3. 10.

16,35 hod.

 

A1A0904  Tlumačov - Tečovice A

Jungwirt,Janča Pavel,Mitáček

15.30

3. 10.

16,45 hod.

 

A1A0905  Hvozdná – Ludkovice

Ruman J st.,Pavelka

15.30

4. 10.

18,00 hod.

 

A1A0906  Újezd – Bylnice

Frajt,Dlouhý,

15.30

4. 10.

18,10 hod.

 

A1A0907  Kostelec A - Štípa A

Lebloch,Vitásek,Hruška

15.30

4. 10.

18,20 hod.

 

III.A –9. kolo

 

 

 

A2A0901  Fryšták B – Paseky

Mikulík

10.00

4. 10.

 

 

A2A0902  Mladcová B - Veselá A

Hapal,Matucha,Mikulík

15.30

3. 10.

 

 

A2A0903  Příluky B – Zádveřice

Kolář,Novotný Lukáš,Šerý

15.30

3. 10.

 

 

A2A0904  Lukov B - Tečovice B

Korch

15.30

3. 10.

 

 

A2A0905  Komárov - Mysločovice A

Dvořák

15.30

4. 10.

 

 

A2A0906  Lípa – Březůvky

Pavelka,Vitásek,Sedlář

10.00

4. 10.

 

 

A2A0907  Březová – Pohořelice

Ruman Milan

15.30

4. 10.

 

 

III.B – 9. kolo

 

 

 

A2B0901  Biskupice – Rokytnice

Ševčík

15.30

4. 10.

 

 

A2B0902  Smolina - Vlachovice B

Vobořil

14.00

4. 10.

 

 

A2B0903  Návojná - Hř. Újezd

Slovák Karel

15.30

4. 10.

 

 

A2B0904  Štítná n/ Vl.  B – Drnovice

Mikeska

15.30

4. 10.

 

 

A2B0905  Vysoké Pole – Šanov

Ruman J.ml.

15.30

4. 10.

 

 

A2B0906  Mirošov – Nevšová

Kozubík

14.00

4. 10.

 

 

A2B0907  Pozlovice - Luhačovice B

Veselý

15.30

4. 10.

 

 

IV.A – 9. kolo

 

 

 

A3A0901  Spytihněv B - Dobrkovice

Vyoral

15.30

4. 10.

 

 

A3A0902  Doubravy - Jaroslavice B

Fuchs

15.30

4. 10.

 

 

A3A0903  FC Vizovice - Trnava B

Zbranek

15.30

3. 10.

Lutonina

 

A3A0904  Racková - Provodov B

Novotný Lukáš

15.30

4. 10.

 

 

A3A0905  Lhota u Mal. – Žlutava

Zbranek

15.30

4. 10.

 

 

A3A0906  Kudlov - Velký Ořechov

Hapal

15.30

4. 10.

 

 

IV.B – 9. kolo

 

 

 

A3B0901  Štípa B – Lutonina

Hruška

10.00

4. 10.

 

 

A3B0902  Lužkovice B – Bratřejov

Kolář

15.30

4. 10.

 

 

A3B0903  Trnava A – Neubuz

Janča Pavel

15.30

4. 10.

 

 

A3B0904  Jasenná - SK Vizovice B

Matucha

15.30

4. 10.

 

 

A3B0905  Veselá B – Všemina

Toman st.

10.00

4. 10.

 

 

A3B0906  Kostelec B - Kašava B

Dvořák

15.30

3. 10.

 

 

IV.C – 9. kolo

 

 

 

A3C0901  Bohuslavice n/Vl. - Sehradice B

Belka

15.30

4. 10.

 

 

A3C0902  Loučka – Tichov

Máčalík

15.30

4. 10.

 

 

A3C0903  Dolní Lhota B – Poteč

Jungwirt

10.15

4. 10.

 

 

A3C0904  Lipová – Divnice

Měřička

14.00

4. 10.

 

 

A3C0905  Jestřabí – Petrůvka

Koseček

10.00

4. 10.

 

 

A3C0906  Slopné - Horní Lhota

Sedlář

15.30

4. 10.

 

 

A3C0907  Nedašova Lhota - Rudimov

Divácký

15.30

4. 10.

 

 

OPD – 7. kolo

 

 

 

 

 

C1A0701  Nedašov – Tečovice

Slovák Karel

10.00

4. 10.

Návojná

 

C1A0702  Tlumačov - Nedašova Lhota

Mikoška

15.30

4. 10.

 

 

C1A0703  Příluky – Mysločovice

Popelák

13.00

4. 10.

 

 

C1A0704  Ludkovice – Provodov

Basel

15.30

3. 10.

 

 

C1A0705  Pozlovice – Malenovice

Veselý

13.00

4. 10.

 

 

OSAD – 7. kolo

 

 

 

 

 

C2A0701  Slušovice B – Všemina

Jungwirt

14.00

4. 10.

Veselá

 

C2A0702  Spytihněv – Jaroslavice

Vyoral

13.00

4. 10.

 

 

C2A0703  Březnice - Lhota u Mal.

Hruška

13.00

3. 10.

 

 

C2A0704  Halenkovice – Zádveřice

Mikulík

13.00

4. 10.

 

 

OSBD – 7. kolo

 

 

 

 

 

C2B0701  Jasenná – Rokytnice

Střelec

15.30

3. 10.

 

 

C2B0702  Vysoké Pole – Poteč

Měřička

15.30

3. 10.

 

 

C2B0703  Újezd – Biskupice

Ruman J.ml.

15.30

3. 10.

 

 

C2B0704  Slopné - Bratřejov

Ruman J.st.

15.30

3. 10.

 

 

OPŽ – 7. kolo

 

 

 

 

 

E1A0701  Kašava – Mysločovice

Basel

10.30

4. 10

 

 

E1A0702  Mladcová – Bratřejov

Matucha

13.30

3. 10.

 

 

E1A0703  Tlumačov - SK Vizovice

Mikoška

13.30

4. 10

 

 

E1A0704  Příluky – Fryšták

Novotný Lukáš

13.30

3. 10.

 

 

E1A0705  Újezd – Louky

Dlouhý

13.00

4. 10

 

 

E1A0706  Březnice – Malenovice

Šerý

13.30

4. 10

 

 

OSAŽ – 7. kolo

 

 

 

 

 

E2A0701  Spytihněv – Ludkovice

Vyoral

10.00

4. 10

 

 

E2A0702  Lhota u Mal. – Jaroslavice

Dvořák

10.00

4. 10

 

 

E2A0704  Štípa – Tečovice

Hruška

12.30

4. 10

 

 

E2A0705  Kostelec – Pohořelice

Dvořák

13.30

3. 10.

 

 

E2A0102  Doubravy - Pohořelice

Dvořák

17.00

30. 9.

Dohr. 1.kola

 

OSBŽ – 7. kolo

 

 

 

 

 

E2B0701  Jasenná – Všemina

Matucha

13.30

4. 10

 

 

E2B0702  Trnava – Veselá

Janča Pavel

12.30

4. 10

 

 

E2B0703  Lukov – Zádveřice

Korch

13.00

3. 10

 

 

E2B0704  Hvozdná – Provodov

Novotný Lukáš

10.30

4. 10

 

 

OSCŽ – 7. kolo

 

 

 

 

 

E2C0701  Pozlovice - Dolní Lhota

Veselý

10.00

4. 10

 

 

E2C0702  Poteč – Slopné

Měřička

10.30

4. 10

 

 

E2C0703  Nedašova Lhota - Drnovice

Divácký

10.00

4. 10

 

 

Obsazení soutěží KFS asistenty

 

 

 

 

 

I.B,sk.B  Slavičín B – Ad.Hulín

Kozubík,Vobořil

10.15

4. 10.