Úřední zpráva OFS Zlín č. 29/2009

 

Zpráva STK ze dne 1. 10. 2009:

  1. Schválené výsledky 8. kola OPM, III.A, III.B, IV.A, IV.B, IV.C; 6. kola OPD, OSAD, OSBD, OPŽ, OSAŽ, OSBŽ, OSCŽ; 3. kolo MŽA, MŽB. Schválený výsledek 1. kola OP – Jaroslavice „A“ – Kostelec „A“ a 7. kola Racková – Velký Ořechov.
  2. STK upozorňuje níže uvedené oddíly, aby si vyzvedly objednané Rozpisy soutěží.  Jedná se o tyto oddíly – Bratřejov, Dobrkovice, Komárov, Lipová, Lutonina, Mirošov, Racková, Rudimov, Slopné, Smolina, Újezd.
  3. OP – nesehrané utkání 8. kola Dolní Lhota „A“ – Kostelec „A“ se kontumuje 3:0 ve prospěch družstva Kostelec „A“ z důvodů nesplnění technických podmínek pro sehraní utkání ze strany oddílu Dolní Lhota dle čl. 20, bod 1/ Souboru předpisů. Oddíl Dolní Lhota se trestá pokutou 5. 000 ,- Kč dle č. 57, odst. a/ a čl. 58, odst. 2/ Souboru předpisů.
  4. III.A – utkání 13. kola Březová – Zádveřice se hraje v sobotu 31. 10. 2009 ve 13,30 hod. na hřišti v Březové. Oddíl Březová zašle o této změně soupeři hlášenku. Oddíl Březová uhradí ve prospěch OFS Zlín částku 100,- Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.
  5. IV.C – utkání 10. kola Tichov – Dolní Lhota „B“ se hraje v neděli 11. 10. 2009 v 10,15 hod. na hřišti v Dolní Lhotě. Změna pořadatelství. Dohoda oddílů. Oddíl Dolní Lhota uhradí ve prospěch OFS Zlín částku 400,- Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.

 

 

Zpráva DK ze dne  1. 10. 2009:

  1. Racková – Odstrčil Tomáš – 1 SU nepodmíněně od 24. 9. 2009 – PSPT př.1/6a. Oddíl se trestá pokutou 100,- Kč za nezájem o řešení případu.
  2. Poteč – Juřica Zdeněk – 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  3. Loučka  - Domorád Pavel - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  4. Halenkovice – Kocián Martin - 3 SU nepodmíněně – PSPT př.1/5a.
  5. Dobrkovice – Jahoda Dušan - 5 SU nepodmíněně – PSPT př.1/7b.
  6. DobrkoviceKadlečík Otto - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  7. Paseky – Burdi Ivan - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/1.
  8. Jestřabí – Kolínek Ondřej - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  9. TečovicePolomík Jiří - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  10. Malenovice, dorost – Javorský Tomáš - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  11. Ludkovice, dorost – Vašina Josef - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  12. Tlumačov, dorost – Heiland Jakub - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  13. ZádveřiceSchovajsa Vladimír - 1 SU nepodmíněně – PSPT př.1/6a.
  14. Smolina – oddíl se trestá pokutou ve výši 500,- Kč – SPŘ čl. 14.
  15. Doubravy – Jurča Vladimír – žádosti o prominutí zbytku trestu se vyhovuje – DŘF čl. 31 .
  16. JestřabíČastula Vlastimil – žádosti o prominutí zbytku trestu se vyhovuje, činnost uvolněna od 5. 10. 2009 – DŘF čl. 31.
  17. Rozhodčí – Fuchs Václav – na podnět KRaD uložena peněžitá pokuta ve výši 250,- Kč – DŘF př.3/čl.10.

 

Zpráva KR ze dne  30. 9. 2009:

  1. Nominace delegátů na utkání ve dnech 3. – 4. 10. 2009: OP – Sehradice „A“ – Napajedla „B“ – Belžík J.; III.B – Pozlovice – Luhačovice „B“ – Mrhálek F.; IV.C – Nedašova Lhota – RudimovDubčák A.

 

                                10. kolo

Dne 11.10. 2009

úř. začátek v 15,00 hod.

utkání

rozhodčí

 

čas

datum

Hlášení výsledků 577220020

 

 

 

 

 

 OP – 10. kolo

 

 

 

 

 

A1A1001  Dolní Lhota A – Štípa A

Mitáček, Frajt, Máčalík

15.00

10.10.

16,15 hod.

 

A1A1002  Bylnice – Kostelec A

Divácký, Slovák K.

15.00

11.10.

17,15 hod.

 

A1A1003  Ludkovice – Újezd

Kolář, Dlouhý, Šerý

15.00

11.10.

17,25 hod.

 

A1A1004  Tečovice A – Hvozdná

Toman, Mikulík, Novotný L.

15.00

10.10.

16,25 hod.

 

A1A1005  Napajedla B – Tlumačov

Mikeska, Mikoška, Hruška

15.00

11.10.

17,35 hod.

 

A1A1006  Jaroslavice A – Sehradice A

Dvořák, Jungwirt, Matucha

15.00

10.10

16,35 hod.

 

A1A1007  Kašava A – Březnice

Kozubík, Matucha, Hapal

15.00

11.10.

17,45 hod.

 

III.A – 10. kolo

 

 

 

A2A1001  Paseky – Pohořelice

Fuchs

15.00

11.10.

Březůvky

 

A2A1002  Březůvky – Březová

Hapal, Korch, Kozubík

10.15

11.10.

 

 

A2A1003  Mysločovice A – Lípa

Frajt

15.00

11.10.

 

 

A2A1004  Tečovice B – Komárov

Zbranek

15.00

11.10.

 

 

A2A1005  ZádveřiceLukov B

Popelák

15.00

11.10.

 

 

A2A1006  Veselá A – Příluky B

Střelec, Mikeska, Pavelka

15.00

10.10.

 

 

A2A1007  Fryšták B – Mladcová B

Mikoška

10.00

11.10.

 

 

III.B – 10. kolo

 

 

 

A2B1001  Rokytnice – Luhačovice B

Ptáček

15.00

11.10.

 

 

A2B1002  NevšováPozlovice

Vobořil, Měřička

15.00

10.10.

 

 

A2B1003  ŠanovMirošov

Jungwirt

15.00

11.10.

 

 

A2B1004  Drnovice – Vysoké Pole

Měřička

14.00

11.10.

 

 

A2B1005  . Újezd – Štítná n/Vl. B

Koseček

15.00

11.10.

 

 

A2B1006  Vlachovice B – Návojná

Ruman J. st.

15.00

11.10.

 

 

A2B1007  BiskupiceSmolina

Klučka

15.00

11.10.

 

 

IV.A – 10. kolo

 

 

 

A3A1002  Velký Ořechov – Halenkovice

Korch

15.00

11.10.

 

 

A3A1003  ŽlutavaKudlov

Dvořák

15.00

11.10.

 

 

A3A1004  Provodov B – Lhota u Mal.

Janča P.

15.00

11.10.

 

 

A3A1005  Trnava B – Racková

Kozubík

15.00

10.10.

Neubuz

 

A3A1006  Jaroslavice B – FC Vizovice

Toman st.

15.00

11.10.

 

 

A3A1007  Spytihněv B – Doubravy

Belka

10.00

10.10.

 

 

IV.B – 10. kolo

 

 

 

A3B1001  LutoninaKašava B

Mikulík

15.00

11.10.

 

 

A3B1002  Všemina – Kostelec B

Novotný L.

15.00

11.10.

 

 

A3B1003  SK Vizovice B – Veselá B

Máčalík

15.00

11.10.

 

 

A3B1004  NeubuzJasenná

Mitáček

15.00

11.10.

 

 

A3B1005  Bratřejov – Trnava A

Lebloch

15.00

11.10.

 

 

A3B1006  Štípa B – Lužkovice B

Matucha

10.00

11.10.

 

 

IV.C – 10. kolo

 

 

 

A3C1001  Sehradice B – Rudimov

Vobořil

15.00

11.10.

 

 

A3C1002  Horní Lhota – Nedašova Lhota

Popelák

15.00

10.10.

 

 

A3C1003  PetrůvkaSlopné

Ruman M.

15.00

11.10.

 

 

A3C1004  DivniceJestřabí

Belka

15.00

11.10.

 

 

A3C1005  Poteč – Lipová

Ševčík

15.00

11.10.

 

 

A3C1006  Tichov – Dolní Lhota B

Vyoral

10.15

11.10.

Dolní Lhota

 

A3C1007  Bohuslavice n/Vl – Loučka

Ruman J. ml.

15.00

11.10.

 

 

OPD – 8. kolo

 

 

 

 

 

C1A0801  TečoviceMalenovice

Zbranek

10.00

11.10.

 

 

C1A0802  ProvodovPozlovice

Basel

10.15

11.10.

 

 

C1A0803  MysločoviceLudkovice

Hruška

15.00

10.10.

 

 

C1A0804  Nedašova Lhota – Příluky

Slovák K.

12.30

11.10.

 

 

C1A0805  NedašovTlumačov

Ruman J. ml.

10.00

11.10.

Návojná

 

OPŽ – 8. kolo

 

 

 

 

 

E1A0801  MysločoviceMalenovice

Frajt

13.00

11.10.

 

 

E1A0802  Louky – Březnice

Vyoral

14.00

11.10.

 

 

E1A0803  Fryšták – Újezd

Šerý

14.30

10.10.

 

 

E1A0804  SK Vizovice – Příluky

Ruman J. ml.

13.00

10.10.

 

 

E1A0805  BratřejovTlumačov

Lebloch

12.30

11.10.

 

 

E1A0806  KašavaMladcová

Janča P.

10.30

11.10.

 

 

OSAŽ – 8. kolo

 

 

 

 

 

E2A0801  Ludkovice – Pohořelice

Šerý

10.00

11.10.

 

 

E2A0802  Tečovice – Kostelec

Zbranek

12.30

11.10.

 

 

E2A0803  Doubravy – Štípa

Dlouhý

13.00

11.10.

 

 

E2A0805  Spytihněv – Lhota u Mal.

Belka

13.30

10.10.

 

 

OSBŽ – 8. kolo

 

 

 

 

 

E2B0801  VšeminaLužkovice

Novotný L.

12.30

11.10.

 

 

E2B0803  ZádveřiceHvozdná

Mikulík

10.00

11.10.

 

 

E2B0804  Veselá – Lukov

Střelec

13.00

10.10.

 

 

E2B0805  Jasenná – Trnava

Mikulík

13.00

11.10.

 

 

OSCŽ – 8. kolo

 

 

 

 

 

E2C0801  Dolní Lhota – Nedašova Lhota

Basel

14.00

11.10.

 

 

E2C0802  Drnovice – Poteč

Ruman J. st.

10.15

11.10.

 

 

E2C0803  SlopnéPozlovice

Ruman M.

12.30

11.10.

 

 

Obsazení soutěží KFS asistenty

 

 

 

 

 

I.B,sk.B  Louky – Slavkov p.H

Zbranek, Vyoral

15.00

10.10.

 

 

I.B,sk.B  SK Vizovice – Slavičín B

Ruman J. ml., Ruman J. st.

15.00

10.10.