Úřední zpráva OFS Zlín č. 31/2009

 

Zpráva STK ze dne 15. 10. 2009:

  1. Schválené výsledky 10. kola OPM, III.A, III.B, IV.A, IV.B, IV.C; 8. kola OPD, OSAD, OSBD, OPŽ, OSAŽ, OSBŽ, OSCŽ; 5. kolo MŽA, MŽB. Neschválený výsledek 10. kola III.A – Paseky – Pohořelice z důvodu nedodání Zápisu o utkání rozhodčím.
  2. Z důvodu špatných povětrnostních podmínek STK rozhodla o odložení následujících zápasů, které se měly hrát ve dnech 17. 10. – 18. 10. 2009 – OP – Újezd – Tečovice „A“; III.A – Mladcová „B“ – Paseky, Příluky „B“ – Fryšták „B“, Březová – Mysločovice „A“; III.B – Smolina – Rokytnice, NávojnáBiskupice, Štítná n/Vl. „B“ – Vlachovice „B“, Vysoké Pole – . Újezd, MirošovDrnovice, PozloviceŠanov; IV.B – odloženo celé 11. kolo; IV.C – Loučka – Sehradice „B“, Dolní Lhota „B“ – Bohuslavice n/Vl., Lipová – Tichov, Jestřabí – Poteč, Nedašova Lhota – Petrůvka, Rudimov – Horní Lhota; OPD – odloženo celé 9. kolo; OPŽ – odloženo celé 9. kolo; OSAŽ – odloženo celé 9. kolo; OSBŽ – odloženo celé 9. kolo; OSCŽ – odloženo celé 9. kolo. Mladší žáci a přípravka odehrají své utkání po vzájemné dohodě oddílů tak, aby zápasy byly odehrány do konce října.  Náhradní termíny odložených utkání jsou zveřejněny na internetových stránkách OFS Zlín v odkaze „Soutěže – Rozlosování“ a ve všech případech se jedná o nařízení STK.
  3. IV.C – utkání 12. kola TichovJestřabí se hraje v neděli 25. 10. 2009 ve 14,00 hod. na hřišti v Tichově. Dohoda oddílů. Oddíl Tichov uhradí ve prospěch OFS Zlín částku 100,- Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží. 

 

Zpráva DK ze dne  15. 10. 2009:

  1. Luhačovice – Hubáček Michal – 1 SU nepodmíněně  – PSPT př.1/6a.
  2. Březová – Kališ Milan - 2 SU nepodmíněně  – PSPT př.1/6a.
  3. ŚtípaKrajča Luboš - 2 SU nepodmíněně  – PSPT př.1/5a.
  4. Kašava – Tomeček Lukáš - 2 SU nepodmíněně  – PSPT př.1/7a.
  5. Komárov – Skácel Roman - 1 SU nepodmíněně  – PSPT př.1/6a.
  6. VlachoviceMilch Jaromír - 3 SU nepodmíněně  – PSPT př.1/3b.
  7. Horní Lhota – Plášek Jaroslav - 6 SU nepodmíněně  – PSPT př.1/5a.

 

Zpráva KR ze dne  14. 10. 2009:

  1. Seminář rozhodčích OFS Zlín se koná v sobotu 7. 11. 2009 od 9,00 hod. v restauraci „KART“ v Lípě (vedle benzinové pumpy). Účast všech rozhodčích je povinná. Neúčast bude mít vliv na nasazování v jarní části souteže.

 

                               12. kolo

Dne 25.10. 2009

úř. začátek v 14,00 hod.

utkání

rozhodčí

 

čas

datum

Hlášení výsledků 577220020

 

 

 

 

 

 OP – 12. kolo

 

 

 

 

 

A1A1201  Dolní Lhota A – Bylnice

Ptáček,Ruman J.st.,Ruman J.ml.

14.00

24. 10.

14,55 hod.

 

A1A1202  Ludkovice - Štípa A

Mikeska,Mikoška

14.00

25. 10.

16,20 hod.

 

A1A1203  Tečovice A - Kostelec A

Frajt,Máčalík,Zbranek

14.00

24. 10.

14,45 hod.

 

A1A1204  Napajedla – Újezd

Vobořil,Vyoral

14.00

25. 10.

16,10 hod.

 

A1A1205  Jaroslavice A – Hvozdná

Střelec,Janča P.,Matucha

14.00

24. 10.

15,05 hod.

 

A1A1206  Kašava A – Tlumačov

Měřička,Zbranek

14.00

25. 10.

16,30 hod.

 

A1A1207  Březnice - Sehradice A

Popelák,Šerý

14.00

25. 10.

16,40 hod.

 

III.A –12. kolo

 

 

 

A2A1201  Paseky – Březůvky

Dvořák

14.00

25. 10.

Březůvky

 

A2A1202  Mysločovice A – Pohořelice

Jungwirt

14.00

25. 10.

 

 

A2A1203  Tečovice B – Březová

Hapal

14.00

25. 10.

 

 

A2A1204  Zádveřice – Lípa

Koseček

14.00

25. 10.

 

 

A2A1205  Veselá A – Komárov

Korch

14.00

24. 10.

 

 

A2A1206  Fryšták B - Lukov B

Kozubík

10.00

25. 10.

 

 

A2A1207  Mladcová B - Příluky B

Kolář

14.00

24. 10.

 

 

III.B – 12. kolo

 

 

 

A2B1201  Rokytnice – Nevšová

Lebloch

14.00

25. 10.

 

 

A2B1202  Šanov - Luhačovice B

Kolář

14.00

25. 10.

 

 

A2B1203  DrnovicePozlovice

Ruman J.ml.

14.00

25. 10.

 

 

A2B1204  . Újezd – Mirošov

Ševčík

14.00

25. 10.

 

 

A2B1205  Vlachovice B - Vysoké Pole

Slovák Karel

14.00

25. 10.

 

 

A2B1206  Biskupice - Štítná n/ Vl.  B

Janča Pavel

14.00

25. 10.

 

 

A2B1207  Smolina - Návojná

Dvořák

14.00

24. 10.

 

 

IV.A – 12. kolo

 

 

 

A3A1201  Dobrkovice - Velký Ořechov

Mikoška

10.00

25. 10.

 

 

A3A1203  Provodov B – Halenkovice

Fuchs

14.00

25. 10.

 

 

A3A1204  Trnava B – Kudlov

Popelák

14.00

24. 10.

Neubuz

 

A3A1205  Jaroslavice B - Lhota u Mal.

Toman st.

14.00

25. 10.

 

 

A3A1206  Spytihněv B – Racková

Pavelka

14.00

25. 10.

 

 

A3A1207  Doubravy - FC Vizovice

Mitáček

14.00

25. 10.

 

 

IV.B – 11.kolo

 

 

 

 

 

A3B1101  Lužkovice B – Lutonina

Mikoška

14.00

24. 10.

 

 

A3B1102  Trnava A – Štípa B

 

14.00

28. 10.

 

 

A3B1103  JasennáBratřejov

Kozubík

14.00

25. 10.

 

 

A3B1104  Veselá B – Neubuz

Zbranek

10.00

25. 10.

 

 

A3B1105  Kostelec B – SK Vizovice B

OFS

13.30

25. 10.

 

 

A3B1106  Kašava B - Všemina

Vyoral

14.00

24. 10

 

 

IV.C – 12. kolo

 

 

 

A3C1201  Sehradice B - Horní Lhota

Toman st.

14.00

24. 10.

 

 

A3C1202  PetrůvkaRudimov

Matucha

14.00

25. 10.

 

 

A3C1203  Divnice - Nedašova Lhota

Frajt

14.00

25. 10.

 

 

A3C1204  Poteč – Slopné

Ruman J.st.

14.00

25. 10.

 

 

A3C1205  TichovJestřabí

Ptáček

14.00

25. 10.

 

 

A3C1206  Bohuslavice n/Vl. – Lipová

Máčalík

14.00

25. 10.

 

 

A3C1207  Loučka - Dolní Lhota B

Střelec

14.00

25. 10.

 

 

OPD – 9.kolo

 

 

 

 

 

C1A0901  TlumačovTečovice

Hruška

14.00

25. 10

 

 

C1A0902  PřílukyNedašov

Koseček

10.00

25. 10

 

 

C1A0903  LudkoviceNedašova Lhota

Belka

14.00

24. 10.

 

 

C1A0904  PozloviceMysločovice

Ševčík

11.30

25. 10

 

 

C1A0905  Malenovice - Provodov

Vyoral

11.30

25. 10

 

 

OPŽ – 10. kolo

 

 

 

 

 

E1A1001  Mysločovice – Louky

Jungwirt

12.00

25. 10.

 

 

E1A1002  FryštákMalenovice

Mikulík

14.30

24. 10.

 

 

E1A1003  SK Vizovice – Březnice

Kozubík

12.00

24. 10.

 

 

E1A1004  Bratřejov – Újezd

Střelec

11.30

25. 10.

 

 

E1A1005  KašavaPříluky

Korch

10.30

25. 10.

 

 

E1A1006  Mladcová - Tlumačov

Kolář

12.00

24. 10.

 

 

OSAŽ – 9.kolo

 

 

 

 

 

E2A0901  Lhota u Mal. – Ludkovice

Hruška

10.00

25. 10

 

 

E2A0903  Štípa – Jaroslavice

Janča Jan

12.00

25. 10

 

 

E2A0904  Kostelec – Doubravy

OFS

10.00

25. 10.

 

 

E2A0905  Pohořelice - Tečovice

Hapal

11.30

25. 10

 

 

OSBŽ – 9.kolo

 

 

 

 

 

E2B0901  Trnava – Všemina

Mikulík

11.00

25. 10

 

 

E2B0902  LukovJasenná

Zbranek

11.30

24. 10

 

 

E2B0903  Hvozdná – Veselá

Dvořák

10.30

25. 10

 

 

E2B0905  Lužkovice - Provodov

Matucha

11.30

25. 10

 

 

OSCŽ – 10. kolo

 

 

 

 

 

E2C1001  Dolní Lhota – Poteč

Belka

14.00

25. 10.

 

 

E2C1002  Nedašova Lhota – Pozlovice

Ptáček

10.00

25. 10.

 

 

E2C1003  Drnovice - Slopné

Ruman J.ml.

10.15

25. 10.

 

 

Obsazení soutěží KFS asistenty

 

 

 

 

 

I.B,sk.B  Štítná n.Vl. - Míškovice

 

14.00

25. 10.

 

 

I.B,sk.B  SK Vizovice - Lubná

Kozubík,Pavelka

14.00

24. 10.

 

 

I.B,sk.B  Fryšták - Kelč

Janča Jan

14.00

25. 10.

 

 

I.B,sk.C  J.Otrokovice – Hluk B

 

14.00

25. 10.