Úřední zpráva OFS Zlín č. 18/2010

 

Zpráva sekretariátu OFS Zlín ze dne 1. 7. 2010:

  1. Losovací aktiv soutěžního ročníku 2010/2011 se koná v pátek 9. 7. 2010 v 17,00 hod. v kulturním domě „FLIP“, v zasedací místnosti č. 221.
  2. Na internetových stránkách v odkaze „Aktuality“ jsou zveřejněny celkové a podrobné doplatky oddílů za pokuty. Tyto budou vybírány na losovacím aktivu.
  3. Sekretariát OFS Zlín oznamuje zájemcům o trenérský kurz licence „C“, aby v co nejkratší době odevzdali přihlášku na sekretariát OFS. Přihlášku je možno si stáhnout na internetových stránkách v odkaze „Dokumenty“.

 

Zpráva STK ze dne 1. 7. 2010:

  1. STK oznamuje oddílům, že soutěžní ročník 2010/2011 mužů začne v neděli 8. 8. 2010, soutěžní ročník 2010/2011 mládeže začne v neděli 22. 8. 2010.
  2. Ve čtvrtek 8. 7. 2010 budou na internetových stránkách zveřejněny losovací čísla družstev pro soutěžní ročník 2010/2011.
  3. Kostelec - STK ruší pokutu 1.000,- Kč uveřejněnou v ÚZ 17/2010.
  4. Tečovice – STK schválilo hřiště číslo 2 jako náhradní plochu pro konání mistrovských soutěží všech kategorií.
  5. OPM – startující družstva – Jaroslavice A, Tlumačov, Kostelec A, Štípa A, Sehradice A, Ludkovice, Kašava A, Hvozdná A, Tečovice A, Dolní Lhota A, Bylnice, Napajedla B, Veselá A, Vysoké Pole.
  6. III.A – startující družstva – Březůvky, Komárov, Březová, Zádveřice, Lípa, Lukov B, Tečovice B, Mysločovice A, Paseky, Pohořelice, Fryšták B, Příluky B, Halenkovice, Bratřejov.
  7. III.B – startující družstva – Újezd, Luhačovice B, Štítná n/Vl. B, Nevšová A, Drnovice, Mirošov, Návojná, Rokytnice, Pozlovice, Šanov, Smolina, Biskupice, Vlachovice B, Slopné.
  8. IV.A – startující družstva – Hřivínův Újezd, Mladcová B, Velký Ořechov, Spytihněv B, Dobrkovice, FC Vizovice, Žlutava, Racková, Jaroslavice B, Kudlov, Provodov B, Lhota u Malenovic, Doubravy.
  9. IV.B – startující družstva – Neubuz, Všemina, Jasenná, Trnava, Veselá B, Štípa B, SK Vizovice B, Kašava B, Lužkovice B, Lutonina, Kostelec B, Hvozdná B.
  10. IV.C – startující družstva – Nedašova Lhota, Poteč, Horní Lhota, Sehradice B, Bohuslavice n/Vl., Rudimov, Divnice, Tichov, Loučka, Nevšová B, Jestřabí, Petrůvka, Dolní Lhota B.
  11. OPD – startující družstva – Tlumačov, Nedašov, Nedašova Lhota, Provodov, Ludkovice, Jaroslavice, Tečovice, Mysločovice, Slopné, Mladcová, Jasenná.
  12. OSAD – startující družstva – Štípa, Březnice, Spytihněv, Příluky, Lukov, Kostelec.
  13. OSBD – startující družstva – Biskupice, Drnovice, Vysoké Pole, Pozlovice, Újezd, Poteč.
  14. OPŽ – startující družstva – Mladcová, Újezd, Malenovice, Kašava, Tečovice, Luhačovice, Bratřejov, SK Vizovice, Veselá, Mysločovice, Březnice.
  15. OSAŽ – startující družstva – Pohořelice, Ludkovice, Doubravy, Spytihněv, Jaroslavice, Provodov.
  16. OSBŽ – startující družstva – Hvozdná, Lukov, Štípa, Lužkovice, Všemina, Trnava.
  17. OSCŽ – startující družstva – Jasenná, Poteč, Bylnice, Pozlovice, Dolní Lhota, Nedašova Lhota.
  18. OSAMŽ – startující družstva – Mladcová, Žlutava, Příluky, Lhota u Malenovic, Tlumačov, Provodov, Štípa, Březůvky, Březová, Louky B.
  19. OSBMŽ – startující družstva – Slopné, Zlín, Biskupice, Sehradice, Lužkovice, SK Vizovice, Dolní Lhota, Bylnice, Brumov.
  20. Přípravka A – startující družstva – Březnice, Mysločovice, Malenovice, Doubravy, Napajedla, Tečovice, Halenkovice, Paseky A, Mladcová, Tlumačov.
  21. Přípravka B – startující družstva – Újezd, SK Vizovice, Paseky B, Kostelec, Zádveřice, Luhačovice, Veselá, Slušovice, Jaroslavice, Příluky.
  22. STK bere na vědomí pořádání turnaje v Žlutavě v sobotu  3. 7. 2010 dle předložených propozic.
  23. STK bere na vědomí pořádání turnaje v Kašavě „Memoriál R. Jakuby“  v sobotu 24. 7. 2010 dle předložených propozic.
  24. STK bere na vědomí pořádání turnaje v Halenkovicích  v sobotu 24. 7. 2010 dle předložených propozic.
  25. STK bere na vědomí pořádání turnaje v Sehradicích „Memoriál Stanislava Kužely“ v neděli  25. 7. 2010 dle předložených propozic.