23

Úřední zpráva OFS Zlín č. 10/18-19

 

Zpráva STK ze dne 27. 9. 2018

1.      Schválené výsledky odehraných utkání 8. kola OPM, III.A, III.B a IV.A; 6. kola IV.B, OPŽA, OPŽB; 4. kola OPD.

2.      Neschválené termínové změny utkání –

III.A – utkání 11. kola Napajedla „B“ – Lukov – utkání může být sehráno nejpozději 3 hodiny před ÚZM

III.A – utkání 13. kola Napajedla „B“ – Kašava – utkání může být sehráno nejpozději 3 hodiny před ÚZM

3.      OPM – Újezd – STK uděluje oddílu pořádkovou pokutu ve výši 200,- Kč z důvodu nepotvrzení Zápisu o utkání vedoucím mužstva v utkání 8. kola Slušovice „B“ – Újezd.

4.      III.A - Pohořelice – STK uděluje oddílu pořádkovou pokutu ve výši 200,- Kč z důvodu nedodání pomezního rozhodčího v utkání 8. kola Vizovice – Pohořelice.

5.      OPD – utkání 5. kola Pozlovice – Nedašov se hraje v neděli 30. 9. 2018 v 11,30 hod. na hřišti v Pozlovicích. Oddíl Nedašov uhradí poplatek ve výši 200,- Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.

6.      OPŽA – utkání 9. kola Kašava – Všemina se hraje v neděli 14. 10. 2018 v 10,30 hod. na hřišti ve Všemině. Změna pořadatelství. Oddíl Kašava uhradí poplatek ve výši 100,- Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.

7.      MŽA – utkání 5. kola Spytihněv – Veselá se hraje v neděli 7. 10. 2018 v 11,00 hod. na hřišti ve Spytihněvi.

8.      MŽA – utkání 5. kola Halenkovice – Fryšták se hraje v pondělí 15. 10. 2018 v 17,00 hod. na hřišti v Halenkovicích.

9.      MŽA – utkání 7. kola Spytihněv – Fryšták se hraje v sobotu 13. 10. 2018 v 10,00 hod. na hřišti ve Spytihněvi.

10.   SPřD – utkání 5. kola Újezd – Luhačovice se hraje v pondělí 8. 10. 2018 v 16,30 hod. na hřišti v Újezdě.

 

Zpráva DK ze dne 27. 9. 2018:

1.      Pozlovice, dorost – Gavenda Matěj - 1 SU nepodmíněně od 27. 9. 2018 - § 43/1.

2.      Pozlovice, trenér – Morys Petr – trestá se pokutou ve výši 2.500,- Kč - § 45/1.

3.      Spytihněv – Sedláček Roman - 1 SU nepodmíněně od 27. 9. 2018 - § 46/1.

4.      Sehradice – Macík Marek – zákaz činnosti do 30. 4. 2019 s přerušením od 1. 12. 2018 do 31. 1. 2019 - § 48/2.

5.      Návojná – Ritter David - 1 SU nepodmíněně od 27. 9. 2018 - § 46/1.

6.      Návojná – Ptáček Vlastimil - 4 SU nepodmíněně od 27. 9. 2018 - § 48.

7.      Návojná – Naňák Jaroslav - 3 SU nepodmíněně od 27. 9. 2018 - § 48/1.

8.      Návojná, vedoucí mužstva – Řehák Tomáš - trestá se pokutou ve výši 2.000,- Kč - § 48/2.

9.      Mysločovice „A“ – Miklík Petr - 2 SU nepodmíněně od 27. 9. 2018 - § 42.

10.   Mysločovice „A“ – Macek Karel - 4 SU nepodmíněně od 27. 9. 2018 - § 48/3.

11.   Mysločovice „A“ – Klabačka Václav - 3 SU nepodmíněně od 27. 9. 2018 - § 48/1.

12.   Petrůvka – Miklas Marek - žádosti o prominutí zbytku trestu se nevyhovuje - § 41.

13.   Jestřabí – Floreš Radek - žádosti o prominutí zbytku trestu se nevyhovuje - § 41.

14.   Kašava – Kocourek Vít - žádosti o prominutí zbytku trestu se vyhovuje - § 41.

15.   Lipová – Klein Kamil - žádosti o prominutí zbytku trestu se nevyhovuje - § 41.

16.   Dolní Lhota – Hrnčiřík Štěpán - žádosti o prominutí zbytku trestu se nevyhovuje - § 41.

 

Zpráva KR ze dne  27. 9. 2018:

1.      Houžvička Čestmír, rozhodčí – pozastavena delegace od 23. 9. 2018. Rozhodčí se dostaví na jednání KR v pondělí 1. 10. 2018 v 17,00 hod..

2.      Matucha Jiří, rozhodčí – rozhodčí se dostaví na jednání KR v pondělí 1. 10. 2018 v 17,00 hod..

3.      Havrlant Jan, rozhodčí – rozhodčí se dostaví na jednání KR v pondělí 1. 10. 2018 v 17,00 hod..