23

Úřední zpráva OFS Zlín č. 18/18-19

 

Zpráva STK ze dne 7. 3. 2019

1.      STK oznamuje oddílům, že od pondělí 11. 3. 2019 jsou všechny žádosti o změnu termínu utkání zpoplatněny.

2.      Změna sekretáře:

SK Baťov 1930 – Bršlica Hynek, tel. 775 155 418, E-mail: hyna.brsla@seznam.cz

3.      Neschválené termínové změny utkání –

-        OPD – utkání 21. kola Nedašov – Jasenná – utkání může být sehráno nejpozději 3 hod. před ÚZM

4.      OPM – utkání 16. kola Poteč – Mladcová B se hraje v sobotu 30. 3. 2019 v 15,00 hod. na hřišti v Poteči.

5.      OPM – utkání 22. kola Slušovice B – Bylnice se hraje v sobotu 11. 5. 2019 v 16,30 hod. na hřišti ve Slušovicích.

6.      III.A – utkání 15. kola Lípa – Vizovice se hraje v neděli 24. 3. 2019 v 10,00 hod. na umělé trávě na Pasekách.

7.      III.A – utkání 15. kola Žlutava – Doubravy se hraje ve středu 1. 5. 2019 v 16,30 hod. na hřišti ve Žlutavě.

8.      III.A – utkání 15. kola Kašava – Pohořelice se hraje v neděli 24. 3. 2019 v 15,00 hod. na hřišti v Lukově.

9.      III.A – utkání 17. kola Kašava – SK Zlín se hraje v neděli 7. 4. 2019 v 15,30 hod. na hřišti v Lukově.

10.   III.A – utkání 17. kola Lípa – Spytihněv se hraje v neděli 7. 4. 2019 v 10,00 hod. na umělé trávě na Pasekách.

11.   III.A – utkání 17. kola Napajedla B – Vizovice se hraje v neděli 7. 4. 2019 v 10,15 hod. na umělé trávě na Baťově.

12.   III.A – utkání 19. kola Kašava – Tečovice „B“ se hraje v neděli 21. 4. 2019 v 16,00 hod. na hřišti v Lukově.

13.   IV.A – utkání 16. kola Lužkovice „B“ – Všemina se hraje v neděli 31. 3. 2019 ve 12,00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

14.   OPD – utkání 13. kola Nedašov – Ludkovice se hraje v neděli 21. 4. 2019 ve 13,00 hod. na hřišti v Nedašově.

15.   OPŽA – utkání 13. kola Lípa – Provodov se hraje v sobotu 6. 4. 2019 ve 13,00 hod. na hřišti v Provodově.

16.   OPŽA – utkání 14. kola Provodov – Všemina se hraje v neděli  14. 4. 2019 ve 13,00 hod. na hřišti v Provodově.

17.   OPŽA – utkání 14. kola Kašava – Lípa se hraje v neděli 14. 4. 2019 v 10,30 hod. na hřišti v Lukově.

18.   OPŽA – utkání 15. kola Kašava – Provodov se hraje v neděli 21. 4. 2019 v 10,30 hod. na hřišti v Lukově.

19.   OPŽA – utkání 16. kola Všemina – Mysločovice se hraje v neděli 28. 4. 2019 ve 13,30 hod. na hřišti ve Všemině.

20.   OPŽA – utkání 17. kola Lípa – Březnice se hraje v neděli 5. 5. 2019 ve 14,00 hod. na hřišti v Březnici.

21.   OPŽA – utkání 20. kola Všemina – Kašava se hraje v neděli 26. 5. 2019 v 10,30 hod. na hřišti v Kašavě.

22.   OPŽA – utkání 12. kola Lípa – Mladcová se hraje v neděli 16. 6. 2019 v 10,00 hod. na hřišti v Mladcové.

23.   OPŽB – utkání 11. kola FC Zlín – Vlachovice se hraje v neděli 7. 4. 2019 v 10,00 hod. na umělé trávě na Vršavě.

24.   OPŽB – utkání 15. kola FC Zlín – Nedašova Lhota se hraje v sobotu 4. 5. 2019 v 10,00 hod. na hřišti v Nedašově Lhotě.

25.   OPŽB – utkání 19. kola FC Zlín – Vizovice se hraje v pátek 31. 5. 2019 v 17,30 hod. na umělé trávě na Vršavě.

26.   MŽB – utkání 17. kola Lípa – Šanov se hraje v pátek 3. 5. 2019 v 17,00 hod. na hřišti v Šanově.

27.   PřA – utkání 15. kola Lípa – Příluky se hraje v pátek 19. 4. 2019 v 17,00 hod. na hřišti v Přílukách.

28.   PřA – utkání 17. kola Lípa – FC Zlín U9 se hraje ve středu 1. 5. 2019 v 17,00 hod. na umělé trávě na Vršavě.

29.   MlPř – utkání 15. kola Lípa – Příluky se hraje v pátek 19. 4. 2019 v 17,00 hod. na hřišti v Přílukách.

30.   MlPř – utkání 17. kola Lípa – FC Zlín U8 se hraje ve středu 1. 5. 2019 v 17,00 hod. na umělé trávě na Vršavě.

 

Zpráva KR ze dne  7. 3. 2019:

1.      Seminář rozhodčích se koná v sobotu 16. 3. 2019 v zasedací místnosti hotelu Garni. Zahájení v 9,00 hod., presence od 8,30 hod.