Úřední zpráva OFS Zlín č. 11/2003

21.kolo                                     dne 18.5.2003                           úř.začátek v 16. 30 hod.

utkání                                                  rozhodčí                                               čas       datum

OP

1.    Louky A  -  Malenovice                 Hrbáček, Goňa T.                                16. 30   17. 5.

2.    Nevšová  -  Tečovice A                 Šarman, Ševčík                                    16. 30   18. 5.

3.    Veselá  -  Napajedla B                  Jungwirt, Válek                                    16. 30   18. 5.

4.    Ludkovice A  -  Podk.Lhota           Vaněk, Melichárek                               16. 30   18. 5.

5.    Sehradice  -  Tlumačov                  Veselský, Goňa T., Minarčík                 16. 30   18. 5.

6.    Návojná  -  Slušovice B                 Střelec, Družbík                                   16. 30   18. 5.

7.    Březová  -  Hř.Újezd A                 Měřička, Sadil                                      16. 30   18. 5.

III.A

8.    Mladcová B  -  Žlutava                  Družbík                                               16. 30   17. 5.

9.    Paseky-Zlín  -  Všemina                Veselý                                                 16. 30   17. 5.

10.  Jaroslavice  -  Pohořelice               Vitásek                      hř.Březůvky       16. 30   17. 5.

11.  Louky B  -  Halenkovice                Veselý                                                 16. 30   18. 5.

12.  Zádveřice A  -  Tečovice B            Kašný                                                 16. 30   18. 5.

13.  Kašava  -  Příluky B                      Bodlák                                                 16. 30   18. 5.

14.  Štípa B  -  Lukov B                        Koseček                                              10. 00   18. 5.

III.B

15.  Ned.Lhota  -  Mirošov                   Vitásek                      škv.Brumov        16. 30   18. 5.

16.  Biskupice  -  Vel.Ořechov              Klučka                                                16. 30   18. 5.

17.  Šanov  -  Drnovice A                     Fusek                                                  16. 30   18. 5.

18.  Petrůvka  -  Hrádek                       Dvořák                                                16. 30   18. 5.

19.  Val.Klobouky  -  Rokytnice            Nevjelík                                               16. 30   18. 5.

20.  Nedašov  -  Pozlovice                    Ruman                                                16. 30   18. 5.

21.  Březůvky  -  Fryšták B                   Šarman                                                10. 15   18. 5.

IV.A

22.  Ludkovice  -  Dobrkovice               Ušela                                                  16. 30   17. 5.

23.  Lhota u Mal.  -  Mysločovice          Belka                                                  16. 30   18. 5.

24.  Doubravy  -  Hř.Újezd B                Janča                                                  16. 30   18. 5.

25.  Racková  -  Neslyšící                     Mikeska                                              16. 30   18. 5.

26.  Kudlov  -  Provodov B                   Ušela                                                  16. 30   18. 5.

IV.B

27.  Bratřejov  -  Lůžkovice B               Kadlčák                                               16. 30   18. 5.

28.  Trnava  -  Hvozdná B                    Bernatík                                              16. 30   18. 5.

29.  Vlčková  -  Lípa                            Lukáš                                                  16. 30   18. 5.

30.  Lutonina  -  Zádveřice B                Vyoral                                                 16. 30   18. 5.

IV.C

31.  Vys.Pole  -  Drnovice B                 Krajča                                                 16. 30   17. 5.

32.  Slopné  -  Vlachovice B                 Hruška                                                16. 30   18. 5.

33.  Smolina  -  Poteč                           Lebloch                                               14. 00   18. 5.

34.  Divnice  -  Tichov                          Hrbáček                                              16. 30   18. 5.

35.  Rudimov  -  Hor.Lhota                   Slovák                                                 16. 30   18. 5.

36.  Loučka  -  Lipová                          Máčalík                                               16. 30   18. 5.

37.  Dol.Lhota  -  Bohuslavice               Melichárek                                          10. 15   18. 5.

OP dorost

1D.   Újezd  -  Kostelec                        Ševčík                                                 14. 00   18. 5.

2D.   Paseky-Zlín  -  Tečovice              Goňa L.                                               14. 00   18. 5.

3D.   Val.Klobouky  -  Mladcová          Nevjelík                                               14. 00   18. 5.

4D.   Návojná  -  Příluky                       Družbík                                               14. 00   18. 5.

OSA dorost

5D.   Louky  -  Fryšták                         Goňa T.                                               14. 00   17. 5.

6D.   Lhota u Mal.  -  Štípa                   Belka                                                  14. 00   18. 5.

7D.   Kašava  -  Spytihněv                    Bodlák                                                 14. 00   18. 5.

8D.   Racková  -  Kudlov                      Mikeska                                              14. 00   18. 5.

OSB dorost

9D.   Smolina  -  Poteč                         Minarčík                                              16. 30   17. 5.

10D. Šanov  -  Bohuslavice                   Fusek                                                  14. 00   18. 5.

11D. Petrůvka  -  Hor.Lhota                 Dvořák                                                14. 00   18. 5.

12D. Sehradice  -  Rokytnice                Minarčík                                              14. 00   18. 5.

13D. Nedašov  -  Pozlovice                  Ruman                                                14. 00   18. 5.

OP žáci

1Ž.   Paseky B  -  Val.Klobouky           Goňa L.                                               9. 00     18. 5.

2Ž.   Jaroslavice  -  Lhota u Mal.          Janča                       Hř.Březůvky        10. 00   17. 5.

OSA žáci

3Ž.   Paseky-Zlín C  -  Příluky              Goňa L.                                               10. 45   18. 5.

OSB žáci

4Ž.   Bratřejov  -  Kostelec                   Kadlčák                                               14. 00   18. 5.

5Ž.   Trnava-Podk.Lh.  -  Lukov           Bernatík                                              14. 30   18. 5.

6Ž.   Štípa  -  Všemina                         Koseček                                              13. 00   18. 5.

7Ž.   Březová  -  Jasenná                      Sadil                                                    14. 30   18. 5.

OSC žáci

8Ž.   Slopné  -  Biskupice                      Hruška                                                14. 30   18. 5.

9Ž.   Loučka  -  Provodov                     Máčalík                                               14. 30   18. 5.

10Ž. Vys.Pole  -  Nedašov                   Krajča                                                 14. 30   17. 5.

 

Pokuty za nenahlášené výsledky z 4. 5. 2003:

IV. C Smolina – 200 kč, žáci Brumov B – 100 kč

Pokuty za nenahlášené výsledky z 11. 5. 2003:

III. A Louky – 100 kč, III. B V. Ořechov – 100 kč, dorost Spytihněv – 100 kč, dorost Mladcová – 100 kč, žáci Spytihněv – 50 kč, žáci Provodov – 50 kč, žáci Fryšták – 100 kč, žáci Návojná – 50 kč, žáci V. Ořechov – 50 kč. 

Zpráva KR ze dne 6. 5. 2003:

  1. KR připomíná všem rozhodčím dnešní ( 13. 5. 2003 ) seminář a fyzické prověrky. Zahájení v 15. 30 hod. v zasedací místnosti OFS Zlín, Hradská ulice.
  2. Do KR se dostaví dnes v 15. 00 hod. rozhodčí Mrlík Antonín, Mikeska Jaroslav.
  3. Zájemci o činnost rozhodčích pozvaní na dnešní seminář se dostaví již v 15. 00 hodin.

Zpráva STK ze dne 7. 5. 2003:

       1.  Schválené výsledky 19. kola OP, III. A + B, IV. C, 13. kola IV.A + B, OPD + OSA + OSB.

2.       Schválené výsledky dohrávek:

     OP Slušovice B – Napajedla B 1:1

     III. A Zlín Paseky – Zádveřice 1:1, Všemina – Žlutava 1:0

     III. B Val. Klobouky – Šanov 5:0, Fryšták B – Vel. Ořechov 0:0

     IV. A Mysločovice B – Dobrkovice 2:3

     IV. B Trnava – Lutonina 1:2, Vlčková – Jasenná 5:6

     IV. C D. Lhota – Slopné 1:0, Lipová – Drnovice B 1:2, H. Lhota – Tichov 2:4, Rudimov – V. Pole 1:6.

     OPD Újezd – Příluky 4:0, OSB Smolina – Pozlovice 1:5

3.       IV. C Vysoké Pole – Slopné, schází zápis ( rozhodčí Mikeska ), druhý případ !!!

4.      III. B Rokytnice – Petrůvka, utkání 22. kola bude sehráno dne 23. 5. 2003 v 17.00 hodin – dohoda oddílů. Oddíl Rokytnice uhradí 200 kč ve prospěch OFS Zlín dle čl. 3 bod ¾ Rozpisu soutěží.

Zpráva DK ze dne 7. 5. 2003:

1. TJ Nedašov – Novák Michal, žádosti o prominutí zbytku trestu se vyhovuje

2. Fryšták B – Uhřík Pavel, 2 SU podmíněně do 7. 9. 2003, PST 6a

3. Louky B – Marušák Pavel, 2 SU nepodmíněně, PST 7a

4.Mladcová B – Švach Michal, 2 SU nepodmíněně, PST 7a

5. Ludkovice B – Gavenda Kamil, 4 SU nepodmíněně, PST 6a + DŘ čl. 7

6. Sehradice – Petrů Daniel, 3 SU nepodmíněně, PST 7b

7. Napajedla B – Žeravík Karel, 3 SU nepodmíněně, PST 7b

8. Rokytnice žáci – Goňa Lukáš, 2 SU podmíněně do 7. 9. 2003, PST 6a

9. Újezd žáci – Sedláček Petr, 2 SU podmíněně do 7. 9. 2003, PST 6a

10. Biskupice – Skovajsa Josef, 2 SU nepodmíněně, PST 7a

11.Mirošov – Pecl Martin, 2 SU podmíněně do 7. 9. 2003, PST 6a

12. Val. Klobouky – Ročák Marek, 2 SU podmíněně do 7. 9. 2003, PST 6a

13. Val. Klobouky – Příkazský Dalibor ( trenér ), zákaz výkonu všech funkcí do 7. 5. 2004. Oddíl Val. Klobouk se trestá pokutou ve výši 3.000 kč, dle SPŘ čl. 15 Rozpisu soutěží.

14. Dobrkovice – Pavlík Tomáš, 2 SU podmíněně do 7. 9. 2003

Zpráva KM ze dne 7. 5. 2003:

1.Schválené výsledky 13. kola OP, OSA, OSB, OSC, OSD

2. OSA Schází zápis utkání Kudlov - Spytihněv