Úřední zpráva OFS č. 15/2003

25.kolo                                               dne 14.-15.6.2003                  úř.začátek v 16. 30 hod.

utkání                                                rozhodčí                                             čas      datum

 

OP

1.   Tečovice A  -  Podk.Lhota          OFS, Bernatík, Družbík                   16. 30  14. 6.

2.   Louky A  -  Tlumačov                 Měřička, Hruška, Belka                  16. 30  14. 6.

3.   Napajedla B  -  Malenovice       Klučka, Melichárek, Vojtík             16. 30  15. 6.

4.   Nevšová  -  Slušovice B             Šarman, Janča, Minarčík                 16. 30  15. 6.

5.   Veselá  -  Hř.Újezd A                  Vaněk, Krajča, Pavelka -Březová   16. 30  15. 6.

6.   Ludkovice A  -  Březová             Barvíř, Belka, Hruška                      16. 30  15. 6.

7.   Sehradice  -  Návojná                 Dvořák, Ševčík, Goňa L.                 16. 30  14. 6.

III.A

8.   Mladcová B  -  Pohořelice          Veselý                                               16. 30  14. 6.

9.   Žlutava  -  Halenkovice              Sadil                                                   16. 30  14. 6.

10. Tečovice B  -  Příluky B             Střelec                                               16. 30  15. 6.

11. Louky B  -  Lukov B                   Mikeska                                            16. 30  15. 6.

12. Zádveřice A  -  Všemina             Kadlčák                                             16. 30  15. 6.

13. Kašava  -  Jaroslavice                Jungwirt                                             16. 30  15. 6.

14. Štípa B  -  Paseky-Zlín                Kašný                                                10. 00  15. 6.

III.B

15. Drnovice A  -  Mirošov              Fusek                                                 16. 30  14. 6.

16. Vel.Ořechov  -  Hrádek              Hrbáček                                            16. 30  15. 6.

17. Ned.Lhota  -  Rokytnice             Bodlák                       škv.Brumov   16. 30  15. 6.

18. Biskupice  -  Pozlovice                Vyoral                                                16. 30  15. 6.

19. Šanov  -  Fryšták B                     Ruman M.                                         16. 30  15. 6.

20. Petrůvka  -  Březůvky                Nevjelík                                             16. 30  15. 6.

21. Val.Klobouky  -  Nedašov          Lebloch, Ševčík                                16. 30  15. 6.

IV.C

22. Drnovice B  -  Vlachovice B       Hloušek                                             14. 00  15. 6.

23. Poteč  -  Tichov                           Vitásek                                              16. 30  15. 6.

24. Slopné  -  Hor.Lhota                   Lukáš                                                16. 30  15. 6.

25. Smolina  -  Lipová                       Válek                                                 14. 00  15. 6.

26. Vys.Pole  -  Bohuslavice             Máčalík                                             16. 30  15. 6.

27. Divnice  -  Dol.Lhota                  Kalivoda                                            16. 30  15. 6.

28. Rudimov  -  Loučka                    Slovák                                               16. 30  15. 6.

OSB dorost

1D.   Bohuslavice  -  Rokytnice       Kalivoda                                            14. 00  14. 6.

 

Zpráva Hospodářské Komise:

  1. Ruší udělenou pokutu 100 Kč oddílu Veselé uveřejněnou ve zprávě č. 13/2003.        
  2. Ruší udělenou pokutu 100 Kč oddílu Vel. Ořechov uveřejněnou ve zprávě č. 13/2003, z důvodu změny pořadatelství. Tuto pokutu 100 Kč naopak přiděluje oddílu Nedašovy Lhoty.
  3. Pokuta pro oddíl Spytihněvy 100 Kč za dorost a 100 Kč za žáky, za pozdní nahlášení výsledků ze dne 25. 5. 2003.
  4. Pokuty ze nehlášené výsledky z 1. 6. 2003:

OP žáci Paseky Zlín B – 100 kč, OS žáci Paseky Zlín C – 100 kč, OS žáci Brumov B – 100 kč.      

      5.   Pokuty za nenahlášené výsledky ze dne 7. – 8. 6. 2003:         

           IV. A Mysločovice B – 200 Kč, IV. B Zádveřice B – 200 kč, IV. B Lípa – 100 Kč, IV. C  Tichov – 100 Kč, dorost Spytihněv – 100 Kč, žáci Spytihněv   

           – 100 Kč, žáci Tečovice – 100 Kč, žáci Biskupice – 100 Kč.

Zpráva STK ze dne 5. 6. 2003:

1. Pokuty 100 Kč za 4 ŽK: 

    OP: Malenovice – Pavel Pauzar, Tlumačov – Petr Skácel, Hř. Újezd – Pavel Adamík, Březová – Milan Kališ,Veselá – Oldřich Vývlečka, Sehradice – Jan    

           Plášek, Ludkovice – Tomáš Pivoda a Tomáš Skovajsa.          

    III. A: Lukov B – Libor Chytil, Žlutava – Martin Mišurec a Vítězslav Novák, Jaroslavice – David Vrla, Štípa B – Leoš Touš, Kašava – Jiří Řezníček, Paseky   

          Zlín – Antonín Juran, Antonín Skopal a Michal Tůma.   

    III. B: Mirošov – Filip Kovalčik, Šanov – Radovan Urbánek, Drnovice – Jan Sucháček, Stanislav Bodlák ml., Pozlovice – René Vrátník, Velký Ořechov – Jiří   

          Greguš, Petrůvka – František Švach.

   IV. A: Dobrkovice – Karel Varaďa, Doubravy – Pavel Jakeš a Dušan Schmied.

   IV. B: Zádveřice B – Jiří Chřístek, Bratřejov – Jiří Straka, Lípa – Tomáš Hlavinka, Lutonina – Petr Macek.

   IV. C: Horní Lhota – Rostislav Polách, Slopné – Václav Majerik, Smolina – Radek Hnilo, Vysoké Pole – Petr Trčka, Divnice – Zdeněk Otava, Vlastimil Hyžík.

2. Pokuty 200 Kč za 8 ŽK:

   OP: Tečovice A – Aleš Ondík, III. B: Hrádek – Roman Fojtík, Drnovice A – Jan Sucháček.

3.  Schválené výsledky 23. kola OP, III. A + B, IV. C, 17. kola IV. A + B, OPD, OSA, OSB.

4.  III. A Louky B – Žlutava, utkání bylo nedohráno z důvodu nepříznivého počasí. Utkání bude sehráno dne 11. 6. 2003 v 17.00 hodin – nařízení STK. Oddíl Louk uhradí oddílu Žlutav 50 % náhrad cestovného, což činí 300 Kč. Dle čl. 35 odst. 5 Rozpisu soutěží OFS Zlín.

5.  IV. B Jasenná – Lutonina, utkání se kontumuje 3:0 ve prospěch Jasenné z důvodu nedostatečného počtu hráčů Lutoniny. FK Lutonina uhradí 500 Kč oddílu Jasenné a 600 Kč OFS Zlín dle sazebníku pokutového řádu Rozpisu soutěží OFS Zlín.

6.  OSB dorost Horní Lhota – Smolina, utkání se kontumuje 3:0 ve prospěch Horní Lhoty, protože hosté se k utkání nedostavili. Oddíl Smoliny uhradí oddílu Horní Lhoty 400 Kč a OFS Zlín taktéž 400 Kč, dle pokutového řádu Rozpisu soutěží OFS Zlín.

7.  STK bere na vědomí a tím schvaluje pořádání těchto turnajů: TJ Nedašov – 13. 7. 2003, TJ Slopné – 20. 7. 2003, TJ Bohuslavice n/Vláří – 5. 7. 2003.

8.  OP Malenovice, změna organizačního pracovníka. Josef  čmelák, Jaroslava Staši č. 3, 763 02 Zlín, MT – 602772401, TB - 577103163

Zpráva DK ze dne 5. 6. 2003:

1.  Tečovice – Ondík Josef, 2 SU podmíněně do 5. 10. 2003, PST 6a.

2.  Březůvky – Tomický Martin, 3 SU nepodmíněně, PST 6a + DŘ čl. 7.

3.  Hrádek – Struhař Stanislav, 2 SU podmíněně do 5. 10. 2003, PST 6a.

4.  Loučka – Dorničák Radek, 5 SU nepodmíněně, PST 6a + DŘ čl. 7.

5.Lhota u Mal. dorost – Vrška Jakub, 3 SU podmíněně do 5. 10. 2003, PST 5a

6.  Lhota u Mal. – Brázda Lukáš, žádosti o prominutí zbytku trestu se vyhovuje.

7. Tlumačov – Vlček Marek, žádosti o prominutí zbytku trestu se vyhovuje

Zpráva KM ze dne 5. 6. 2003:

1.  OSC Hř. Újezd – Nevšová, utkání 18. kola se hraje dne 7. 6. 2003 v 14.30 hodin ( dohoda oddílů ).