Úřední zpráva OFS č. 17/2003

Zpráva VV OFS Zlín:

V minulých dnech obdrželi všechny oddíly přihlášky do soutěží na příští soutěžní ročník 2003 – 2004. Žádáme oddíly, aby dodržely termín odevzdání tj. do 26. 6. 2003. Pokud budou chtít oddíly přihlásit nové družstvo do mistrovských soutěží a neobdrželi danou přihlášku ( muži, dorost, žáci a přípravka ), ať se obrátí na sekretariát p. Brímus. Losovací aktív na příští soutěžní ročník proběhne dne 11. července v pátek od 16.00 hodin ve Vizovicích ( místní sál Sokolovny ). Začátek sezóny 2003 – 2004 je stanoven na termín 10. 8. 2003. Termínová listina bude všem zástupcům oddílu předána na tomto losovacím aktívu.

VV OFS Zlín upozorňuje oddíly, že během letní přestávky ( 1. – 2. srpna 2003 ) proběhne kurz na trenéra fotbalu licence „C“. Zájemci se mohou přihlásit písemně na adrese: OFS Zlín, Hradská 854, 762 36 Zlín. Podrobné informace ohledně kurzu získáte na tel. 577210020 ( p. Brímus ). Uzávěrka přihlášek je do 27. 6. 2003.

 

Zpráva HK OFS:

  1. Pokuty za nenahlášené výsledky ze dne 21. - 22.  6. 2003:

III.  A třída Pohořelice – 100 Kč.

      2.   Ruší se pokuta 100 Kč pro oddíl Biskupic ( žáci ), zveřejněná ve zprávě č. 15/2003.

Zpráva STK ze dne 19. 6. 2003:

1.      Schválené výsledky z 25. kola OP, III. A + B, IV. C, dohrávka OSB

2.      IV. C Vysoké Pole – Bohuslavice, nedostatečná pořadatelská služba. Oddíl Vysoké Pole uhradí ve prospěch OFS Zlín pokutu ve výši 200 Kč, za porušení článku 19 – 23 Souboru předpisů ČMF.

3.      OSB Bohuslavice – Rokytnice 3:0, dohrávka 10. kola.

4.      STK bere na vědomí a schvaluje tyto letní turnaje: Šanov – 19. 7. 2003, Racková dorost – 13. 7. 2003. Na tyto turnaje nominuje KR OFS po dvou rozhodčích, dle doručených propozic.

5.      Pokuty 100 Kč za 4 ŽK:

OP: Malenovice – Filip Krejčiřík, Napajedla B – Martin Masařík, Tečovice A – Jiří Polomík, Nevšová – Martin Topič, Sehradice – Václav Žáček.

III. A: Halenkovice – Martin Kocián, Žlutava – Petr Goiš, Všemina – Radim Ježík, Kašava – Tomáš Minařík, Jiří Holík a Rostislav Šarman, Mladcová B – Radek Klepal a Jiří Baďura.

III. B: Mirošov – Marek Obadal a Roman Caletka, Nedašov – Jiří Kolínek a Michal Novák, Velký Ořechov – Tomáš Mrázek, Březůvky – Martin Tomický, Biskupice – Miroslav Novosad, Petrůvka – Michal Juřica.

IV. A: Neslyšící – Miroslav Antoš, Provodov B – Petr Štěpaník, Lhota u Mal. – Jiří Velčovský, Racková – Stanislav Vajda.

IV. B: Bratřejov – Martin Cholasta, Lůžkovice B – Jaroslav Šarman, Trnava – Lukáš Minařík, Jasenná – Jaroslav Smilek, Vlčková – Zdeněk Březík.

IV. C: Lipová – Dalibor Salvet, Bohuslavice – Vlastimil Machů, Dolní Lhota – Miroslav Remeš, Smolina – Jan Lenhart, Rudimov – Martin Koubek, Divnice – Miroslav Dřízga a Antonín Koseček.

6.      Pokuty 200 Kč za 8 ŽK:

OP: Veselá – Milan Šebesta, III. A: Louky B – Zdeněk Gabrhel, III. B: Mirošov – Jaroslav Čtvrtlík st., IV. A: Ludkovice B – Kamil Gavenda, IV. C: Loučka – Radek Dorničák.

Zpráva DK ze dne 19. 6. 2003:

       1.  Lipová – Šír Jiří, 4 SU nepodmíněně, PST 3b + DŘ čl. 7                

                           Vašíčka Radek, 2SU nepodmíněně, PST 3b           

       2.  Pohořelice – Pleca Milan, 2 SU nepodmíněně, PST 7b

       3.  Březová – Vajík Daniel, 2 SU podmíněně do 19. 10. 03, PST 6a

       4.  Vysoké Pole – Daněk Roman, 2 SU podmíněně do 19. 10. 03, PST 6a

       5.  Tlumačov – Pospíšil Josef, 1 SU nepodmíněně, PST 1

       6.  Rokytnice – Mikloš Martin, 2 SU podmíněně do 19. 10. 03, PST 6a

       7.  Slušovice B – Procházka Pavel, 2 SU podmíněně do 19. 10. 03, PST 6a