Z	V	R	P	       Skóre              Body        +/-

	1.	Halenkovice	24	17	3	4	81	:	34	54	( 18)
	2.	Velký Ořechov	24	13	6	5	65	:	41	45	(  9)
	3.	Spytihněv B	24	14	3	7	85	:	43	45	(  9)
	4.	Dobrkovice	24	14	2	8	60	:	39	44	(  8)
	5.	FC Vizovice	24	10	6	8	67	:	73	36	(  0)
	6.	Žlutava		24	10	5	9	43	:	39	35	( -1)
	7.	Racková		24	10	3	11	72	:	73	33	( -3)
	8.	Jaroslavice B	24	9	4	11	48	:	56	31	( -5)
	9.	Kudlov		24	8	5	11	45	:	59	29	( -7)
	10.	Provodov B	24	7	6	11	46	:	69	27	( -9)
	11.	Trnava B		24	8	1	15	51	:	74	25	(-11)
	12.	Lhota u Mal.	24	5	7	12	38	:	60	22	(-14)
	13.	Doubravy		24	4	3	17	40	:	81	15	(-21)








 1.kolo
A3A0101	Žlutava - Dobrkovice		1	:	0	
A3A0102	Provodov B - Velký Ořechov		0	:	0
A3A0103	Trnava B - Volno		
A3A0104	Jaroslavice B - Halenkovice		0	:	4	
A3A0105	Spytihněv B - Kudlov		5	:	1	
A3A0106	Doubravy - Lhota u Mal.		0	:	3	
A3A0107	FC Vizovice - Racková		3	:	1	

 2.kolo
A3A0201	Dobrkovice - Racková		2	:	1	
A3A0202	Lhota u Mal. - FC Vizovice		1	:	1	
A3A0203	Kudlov - Doubravy			3	:	4	
A3A0204	Halenkovice - Spytihněv B		2	:	3	
A3A0205	Volno - Jaroslavice B		
A3A0206	Velký Ořechov - Trnava B		3	:	0 kont.	
A3A0207	Žlutava - Provodov B		0	:	0	

 3.kolo
A3A0301	Provodov B - Dobrkovice		0	:	4	
A3A0302	Trnava B - Žlutava			2	:	1
A3A0303	Jaroslavice B - Velký Ořechov	2	:	6	
A3A0304	Spytihněv B - Volno		
A3A0305	Doubravy - Halenkovice		3	:	4	
A3A0306	FC Vizovice - Kudlov		5	:	3	
A3A0307	Racková - Lhota u Mal.		4	:	4	

 4.kolo
A3A0401	Dobrkovice - Lhota u Mal.		5	:	0	
A3A0402	Kudlov - Racková			6	:	2	
A3A0403	Halenkovice - FC Vizovice		7	:	0 kont.- výsledek dosažený na hřišti zůstává v platnosti 	
A3A0404	Volno - Doubravy		
A3A0405	Velký Ořechov - Spytihněv B		2	:	1	
A3A0406	Žlutava - Jaroslavice B		3	:	2	
A3A0407	Provodov B - Trnava B		5	:	0	

 5.kolo
A3A0501	Trnava B - Dobrkovice		1	:	4	
A3A0502	Jaroslavice B - Provodov B		6	:	1	
A3A0503	Spytihněv B - Žlutava		3	:	1	
A3A0504	Doubravy - Velký Ořechov		2	:	3	
A3A0505	FC Vizovice - Volno		
A3A0506	Racková - Halenkovice		3	:	6	
A3A0507	Lhota u Mal. - Kudlov		2	:	2	

 6.kolo
A3A0601	Dobrkovice - Kudlov		3	:	3	
A3A0602	Halenkovice - Lhota u Mal.		6	:	0	
A3A0603	Volno - Racková		
A3A0604	Velký Ořechov - FC Vizovice		0	:	3	
A3A0605	Žlutava - Doubravy			1	:	0	
A3A0606	Provodov B - Spytihněv B		4	:	3	
A3A0607	Trnava B - Jaroslavice B		0	:	1	

 7.kolo
A3A0701	Jaroslavice B - Dobrkovice		1	:	1	
A3A0702	Spytihněv B - Trnava B		9	:	1	
A3A0703	Doubravy - Provodov B		0	:	3	
A3A0704	FC Vizovice - Žlutava		2	:	1	
A3A0705	Racková - Velký Ořechov		1	:	4	
A3A0706	Lhota u Mal. - Volno		
A3A0707	Kudlov - Halenkovice		0	:	5	

 8.kolo
A3A0801	Dobrkovice - Halenkovice		1	:	7	
A3A0802	Volno - Kudlov		
A3A0803	Velký Ořechov - Lhota u Mal.	3	:	5	
A3A0804	Žlutava - Racková			3	:	2	
A3A0805	Provodov B - FC Vizovice		1	:	4	
A3A0806	Trnava B - Doubravy		3	:	0	
A3A0807	Jaroslavice B - Spytihněv B		1	:	4	

 9.kolo
A3A0901	Spytihněv B - Dobrkovice		3	:	1	
A3A0902	Doubravy - Jaroslavice B		3	:	1	
A3A0903	FC Vizovice - Trnava B		2	:	3	
A3A0904	Racková - Provodov B		5	:	1	
A3A0905	Lhota u Mal. - Žlutava		0	:	0	
A3A0906	Kudlov - Velký Ořechov		1	:	2	
A3A0907	Halenkovice - Volno		

10.kolo
A3A1001	Dobrkovice - Volno		
A3A1002	Velký Ořechov - Halenkovice		2	:	2	
A3A1003	Žlutava - Kudlov			2	:	1	
A3A1004	Provodov B - Lhota u Mal.		5	:	3	
A3A1005	Trnava B - Racková			1	:	3	
A3A1006	Jaroslavice B - FC Vizovice		4	:	4	
A3A1007	Spytihněv B - Doubravy		8	:	0	

11.kolo
A3A1101	Doubravy - Dobrkovice		4	:	5	
A3A1102	FC Vizovice - Spytihněv B		3	:	6	
A3A1103	Racková - Jaroslavice B		3	:	2	
A3A1104	Lhota u Mal. - Trnava B		3	:	5	
A3A1105	Kudlov - Provodov B		1	:	1	
A3A1106	Halenkovice - Žlutava		0	:	2	
A3A1107	Volno - Velký Ořechov		

12.kolo
A3A1201	Dobrkovice - Velký Ořechov		2	:	1	
A3A1202	Žlutava - Volno		
A3A1203	Provodov B - Halenkovice		2	:	6	
A3A1204	Trnava B - Kudlov			1	:	3	
A3A1205	Jaroslavice B - Lhota u Mal.	3	:	0	
A3A1206	Spytihněv B - Racková		6	:	2	
A3A1207	Doubravy - FC Vizovice		3	:	6	

13.kolo
A3A1301	FC Vizovice - Dobrkovice		4	:	3	
A3A1302	Racková - Doubravy			8	:	2	
A3A1303	Lhota u Mal. - Spytihněv B		3	:	3	
A3A1304	Kudlov - Jaroslavice B		1	:	0	
A3A1305	Halenkovice - Trnava B		3	:	6	
A3A1306	Volno - Provodov B		
A3A1307	Velký Ořechov - Žlutava		1	:	3	

14.kolo
A3A1401	Dobrkovice - Žlutava		2	:	1	
A3A1402	Velký Ořechov - Provodov B		5	:	0	
A3A1403	Volno - Trnava B		
A3A1404	Halenkovice - Jaroslavice B		4	:	0	
A3A1405	Kudlov - Spytihněv B		0	:	4	
A3A1406	Lhota u Mal. - Doubravy		0	:	0	
A3A1407	Racková - FC Vizovice		4	:	4	

15.kolo
A3A1501	Racková - Dobrkovice		1	:	0	
A3A1502	FC Vizovice - Lhota u Mal.		2	:	1	
A3A1503	Doubravy - Kudlov			0	:	2	
A3A1504	Spytihněv B - Halenkovice		0	:	1
A3A1505	Jaroslavice B - Volno		
A3A1506	Trnava B - Velký Ořechov		0	:	5	
A3A1507	Provodov B - Žlutava		3	:	3	

16.kolo
A3A1601	Dobrkovice - Provodov B		6	:	1	
A3A1602	Žlutava - Trnava B			4	:	2	
A3A1603	Velký Ořechov - Jaroslavice B	4	:	2	
A3A1604	Volno - Spytihněv B			
A3A1605	Halenkovice - Doubravy		1	:	1	
A3A1606	Kudlov - FC Vizovice		3	:	3	
A3A1607	Lhota u Mal. - Racková		2	:	5	

17.kolo
A3A1701	Lhota u Mal. - Dobrkovice		0	:	1	
A3A1702	Racková - Kudlov			3	:	2	
A3A1703	FC Vizovice - Halenkovice		1	:	3	
A3A1704	Doubravy - Volno		
A3A1705	Spytihněv B - Velký Ořechov		2	:	4	
A3A1706	Jaroslavice B - Žlutava		4	:	2	
A3A1707	Trnava B - Provodov B		7	:	2	

18.kolo
A3A1801	Dobrkovice - Trnava B		5	:	2	
A3A1802	Provodov B - Jaroslavice B		1	:	1	
A3A1803	Žlutava - Spytihněv B		2	:	0	
A3A1804	Velký Ořechov - Doubravy		2	:	2	
A3A1805	Volno - FC Vizovice		
A3A1806	Halenkovice - Racková		3	:	0	
A3A1807	Kudlov - Lhota u Mal.		2	:	1	

19.kolo
A3A1901	Kudlov - Dobrkovice		1	:	2	
A3A1902	Lhota u Mal. - Halenkovice		1	:	3	
A3A1903	Racková - Volno		
A3A1904	FC Vizovice - Velký Ořechov		3	:	5	
A3A1905	Doubravy - Žlutava			3	:	2	
A3A1906	Spytihněv B - Provodov B		2	:	0	
A3A1907	Jaroslavice B - Trnava B		0	:	4	

20.kolo
A3A2001	Dobrkovice - Jaroslavice B		1	:	2	
A3A2002	Trnava B - Spytihněv B		1	:	1	
A3A2003	Provodov B - Doubravy		3	:	2
A3A2004	Žlutava - FC Vizovice		2	:	2	
A3A2005	Velký Ořechov - Racková		3	:	3	
A3A2006	Volno - Lhota u Mal.		
A3A2007	Halenkovice - Kudlov		1	:	1	

21.kolo
A3A2101	Halenkovice - Dobrkovice		3	:	1	
A3A2102	Kudlov - Volno		
A3A2103	Lhota u Mal. - Velký Ořechov	1	:	1	
A3A2104	Racková - Žlutava			3	:	2	
A3A2105	FC Vizovice - Provodov B		3	:	3	
A3A2106	Doubravy - Trnava B		3	:	1	
A3A2107	Spytihněv B - Jaroslavice B		3	:	3	

22.kolo
A3A2201	Dobrkovice - Spytihněv B		2	:	0	
A3A2202	Jaroslavice B - Doubravy		3	:	1	
A3A2203	Trnava B - FC Vizovice		3	:	5	
A3A2204	Provodov B - Racková		3	:	0	
A3A2205	Žlutava - Lhota u Mal.		3	:	1	
A3A2206	Velký Ořechov - Kudlov		4	:	0	
A3A2207	Volno - Halenkovice		

23.kolo
A3A2301	Volno - Dobrkovice		
A3A2302	Halenkovice - Velký Ořechov		3	:	2	
A3A2303	Kudlov - Žlutava			2	:	1	
A3A2304	Lhota u Mal. - Provodov B		2	:	1	
A3A2305	Racková - Trnava B			6	:	1	
A3A2306	FC Vizovice - Jaroslavice B		0	:	2	
A3A2307	Doubravy - Spytihněv B		2	:	4	

24.kolo
A3A2401	Dobrkovice - Doubravy		5	:	0	
A3A2402	Spytihněv B - FC Vizovice		8	:	2	
A3A2403	Jaroslavice B - Racková		4	:	3
A3A2404	Trnava B - Lhota u Mal.		1	:	2	
A3A2405	Provodov B - Kudlov		6	:	1
A3A2406	Žlutava - Halenkovice		1	:	2
A3A2407	Velký Ořechov -	Volno		

25.kolo
A3A2501	Velký Ořechov - Dobrkovice		1	:	0	
A3A2502	Volno - Žlutava		
A3A2503	Halenkovice - Provodov B		5	:	0	
A3A2504	Kudlov - Trnava B			4	:	1	
A3A2505	Lhota u Mal. - Jaroslavice B	1	:	3
A3A2506	Racková - Spytihněv B		3	:	6	
A3A2507	FC Vizovice - Doubravy		4	:	2	

26.kolo
A3A2601	Dobrkovice - FC Vizovice		4	:	1	
A3A2602	Doubravy - Racková			3	:	6	
A3A2603	Spytihněv B - Lhota u Mal.		1	:	2
A3A2604	Jaroslavice B - Kudlov		1	:	2	
A3A2605	Trnava B - Halenkovice		4	:	0
A3A2606	Provodov B - Volno		
A3A2607	Žlutava - Velký Ořechov		2	:	2	


		Tabulka střelců po 26.odehraných kolech:

 	Blanář Martin		Racková		30
	Ulman Martin		FC Vizovice	25
	Polášek Jakub		Spytihněv B	24
	Sudolský Jiří		Halenkovice	24
	Malčík Martin		Trnava B		19
	Janošek Bohdan		Spytihněv B	18
	Lux Rostislav		Dobrkovice	17
	Holík Roman		FC Vizovice	15
	Vajda Stanislav		Racková		14
	Marholt David		Halenkovice	13
	Minařík Vlastimil		Velký Ořechov	13
	Mudrák Miroslav		Dobrkovice	13
	Soukup Radek		Trnava B		13
	Kadlečík Otto		Dobrkovice	12
	Kocián Petr		Halenkovice	12
	Dostálek Jiří		Lhota u Mal.	11
	Marholt Pavel		Halenkovice	11
	Mikel Jaromír		Velký Ořechov	11
	Žalůdek Jiří		Doubravy		11
	Švadleňák Jaroslav		Provodov B	10
	Doležel Antonín		Žlutava		9
	Smetka Jaroslav		Velký Ořechov	9
	Sviečka Lukáš		Jaroslavice B	9
	Fuksa František		FC Vizovice	8
	Schmied Dušan		Doubravy		8
	Juřík Radek		Velký Ořechov	7
	Kraváček Jan		Spytihněv B	7
	Pavelák Tomáš		Kudlov		7
	Stoklásek Michal		Žlutava		7
	Fuglík Roman		Dobrkovice	6
	Kraváček Igor		Spytihněv B	6
	Mrázek Dušan		Doubravy		6
	Adamík Petr		Racková		5
	Černý Štěpán		Provodov B	5
	Dudr Tomáš		Jaroslavice B	5
	Fusek Igor		Spytihněv B	5
	Gajdůšek Alois		Lhota u Mal.	5
	Grossert Robert		Velký Ořechov	5
	Husár Daniel		Žlutava		5
	Lapčík Martin		Žlutava		5
	Loučka Jan		Kudlov		5
	Malaník Milan		Provodov B	5
	Maňásek Jiří		Velký Ořechov	5
	Minařík Michal		Velký Ořechov	5
	Navrátil Luděk		Lhota u Mal.	5
	Odstrčil Tomáš		Racková		5
	Ondroušek Michal		Kudlov		5
	Uředníček Adam		Spytihněv B	5
	Adamík Aleš		Kudlov		4
	Čala Stanislav		Trnava B		4
	Čechák Jakub		Racková		4
	Galandr Lukáš		Provodov B	4
	Jungwirt Michal		Kudlov		4
	Kašík Filip		Lhota u Mal.	4
	Keprt Tomáš		Jaroslavice B	4
	Knap Josef		Racková		4
	Maršálek Jan		Jaroslavice B	4
	Martinec Jiří		Racková		4
	Pálka Přemysl		Provodov B	4
	Strašák Petr		Halenkovice	4
	Strojil Petr		Lhota u Mal.	4
	Štastný David		Halenkovice	4
	Utinek Roman		Kudlov		4
	Vítek Tomáš		Dobrkovice	4
	Vlachynský Radek		Halenkovice	4
	Bořuta Tomáš		Lhota u Mal.	3
	Čala Martin		Trnava B		3
	Dalajka Martin		Jaroslavice B	3
	Gerža Tomáš		FC Vizovice	3
	Gregor Stanislav		Provodov B	3
	Hájek Adam		Spytihněv B	3
	Jakeš Pavel		Doubravy		3
	Kašík Robin		Žlutava		3
	Kníchal Martin		Halenkovice	3
	Koňarik Milan		Jaroslavice B	3
	Křen Lubor		Doubravy		3
	Lošťák Luděk		FC Vizovice	3
	Mališka Alois		Provodov B	3
	Nagy Martin		Jaroslavice B	3
	Ondra Martin		Lhota u Mal.	3
	Pinkas Petr		FC Vizovice	3
	Skovajsa Tomáš		Provodov B	3
	Strašák Petr		Halenkovice	3
	Šenkýř Miroslav		FC Vizovice	3
	Talaš Michal		Velký Ořechov	3
	Válek Jaroslav		Kudlov		3
	Zábojník Zdeněk		Kudlov		3
	Blažek Zbyněk		Doubravy		2
	Bůžek Radim		Žlutava		2
	Cahyna Václav		FC Vizovice	2
	Čapák Martin		Trnava B		2
	Fusek Zdeněk		Kudlov		2
	Gazda Vítek		Velký Ořechov	2
	Goiš Jakub		Žlutava		2
	Horák Libor		FC Vizovice	2
	Horsák Aleš		Spytihněv B	2
	Hořinka Václav		Spytihněv B	2
	Hrazdira Jonáš		Jaroslavice B	2
	Chudárek Roman		Spytihněv B	2
	Chytil Martin		Trnava B		2
	Jahoda Dušan		Dobrkovice	2
	Johaník Pavel		Jaroslavice B	2
	Juráň Svatopluk		Racková		2
	Karas Radek		Žlutava		2
	Kocián Martin		Halenkovice	2
	Křižka Jaroslav		Velký Ořechov	2
	Kynčl Miroslav		Jaroslavice B	2
	Mišurec Martin		Žlutava		2
	Pinos Pavel		Kudlov		2
	Pjevič Marek		Spytihněv B	2
	Rychlík Roman		Jaroslavice B	2
	Sedláček Petr		Trnava B		2
	Skyba Stanislav		Trnava B		2
	Stuchlík Martin		Jaroslavice B	2
	Stuchlík Radek		Kudlov		2
	Vítek Richard		Provodov B	2
	Zetek Petr		Doubravy		2
	Zimmermann Václav		Provodov B	2
	Zívalík Ladislav		Racková		2
	Zlámal Tomáš		Spytihněv B	2
	Žbel Jan			Jaroslavice B	2
	Abrahám Marek		Halenkovice	1
	Buršík Karel		Dobrkovice	1
	Čevela Roman		Velký Ořechov	1
	Čižmař Radomír		Kudlov		1
	Dolanský Petr		Kudlov		1
	Ďurica Miroslav		Dobrkovice	1
	Fišer Martin		Spytihněv B	1
	Fuglík Daniel		Dobrkovice	1
	Gregůrek Zdeněk		Dobrkovice	1
	Hladík Jan		FC Vizovice	1
	Hradilík Jan		Trnava B		1
	Chmel Richard		Spytihněv B	1
	Ivanovský Lukáš		Doubravy		1
	Jungwirt Lukáš		Kudlov		1
	Juráň Martin		Racková		1
	Kadlčík Tomáš		Lhota u Mal.	1
	Kadlec Milan		Doubravy		1
	Kašík Roman		Žlutava		1
	Kašný Jan			Dobrkovice	1
	Krempaský Ondřej		Trnava B		1
	Kročil Ladislav		Dobrkovice	1
	Krsička Lukáš		Žlutava		1
	Kůra Jaroslav		Velký Ořechov	1
	Lovás Martin		Lhota u Mal.	1
	Lysoněk Josef		Jaroslavice B	1
	Macalík Lukáš		Jaroslavice B	1
	Mališka Lukáš		Provodov B	1
	Měrka Robert		Velký Ořechov	1
	Mihál Jiří		Lhota u Mal.	1
	Mikulčík Ladislav		FC Vizovice	1
	Mišurec Petr		Žlutava		1
	Mišurec Zdeněk		Žlutava		1
	Novák Jan			Jaroslavice B	1
	Ondřejka Tomáš		Doubravy		1
	Pištěk Josef		Spytihněv B	1
	Plucis Robin		Kudlov		1
	Polák Oldřich		Žlutava		1
	Polášek Martin		Spytihněv B	1
	Polášek Václav		Žlutava		1
	Rábel Roman		Jaroslavice B	1
	Řehák Martin		FC Vizovice	1
	Sedláček Robert		Spytihněv B	1
	Šimek Jan			Provodov B	1
	Škrabana Jan		Trnava B		1
	Talaš Jan			Provodov B	1
	Tomšů Jiří		Trnava B		1
	Tůma Martin		Racková		1
	Vávra Vojtěch		Spytihněv B	1
	Večeřa Ondřej		Spytihněv B	1
	Vítek Libor		Doubravy		1
	Vojtek Martin		Jaroslavice B	1
	Zámorský Oldřich		Provodov B	1


			   Po 26.odehraných kolech:              

                                    ŽK      ČK
	Dobrkovice
	David Jaromír		1	0
	Kadlečík Otto		8	1
	Jahoda Dušan		1	1
	Lux Rostislav		1	0
	Hutěčka Josef		1	0
	Gregůrek Zdeněk		3	0
	Řezníček Michal		3	0
	Lukašík Petr		2	0
	Fuglík Daniel		3	0
	Fuglík Roman		1	0
	Juráň Petr		3	1
	Vítek Tomáš		2	0
	Celkem za oddíl		29	3

	Doubravy
	Segrado Antonín		1	0
	Jurča Vladimír		0	1
	Mrázek Jaroslav		1	0
	Jakeš Pavel		7	1
	Schmied Dušan		4	1
	Pavelka Radim		2	0
	Žalůdek Jiří		2	0
	Křen Lubor		1	0
	Žalůdek Petr		5	0
	Blažek Zbyněk		2	0
	Zavadil Miroslav		1	0
	Chaloupka Radim		1	0
	Mrázek Dušan		1	0
	Ivanovský Lukáš		1	0
	Mikel Luboš		1	0
	Kadlec Milan		1	0
	Chmela Tomáš		5	0
	Ondřejka Tomáš		2	0
	Jurák Jaroslav		1	0
	Celkem za oddíl		39	3

	FC Vizovice
	Lošťák Luděk		5	1
	Pinkas Petr		1	0
	Mikulčík Ladislav		3	0
	Křistek Jiří		1	0
	Cahyna Václav		3	0
	Hladík Jan		1	0
	Horák Libor		4	0
	Fuksa František		4	1
	Ulman Martin		2	0
	Holík Roman		2	0
	Pšenčík Petr		1	0
	Gerža Tomáš		1	0
	Šenkýř Miroslav		2	0
	Řehák Martin		2	0
	Roman Pavel		1	1
	Celkem za oddíl		33	3
 
	Halenkovice
	Horka Vlastimil		1	0
	Strašák Petr		1	0
	Prokop Oldřich		2	0
	Kníchal Martin		1	0
	Janiš Jiří		3	0
	Gabrhelík Ondřej		3	1
	Kocián Martin		2	2
	Abrahám Marek		2	1
	Sudolský Jiří		1	0
	Karbowiak Petr		1	0
	Marholt David		7	0
	Kocián Petr		2	0
	Strašák Petr		1	0
	Marholt Pavel		1	0
	Zatloukal Petr		1	0
	Kadlčák Ondřej		2	0
	Celkem za oddíl		31	4

	Jaroslavice B
	Janák Karel		0	1
	Kašpárek Radek		2	0
	Palík Zbyněk		1	1
	Rychlík Roman		1	0
	Koňarik Milan		2	0
	Dudr Tomáš		1	0
	Dalajka Martin		1	0
	Novák Jan			2	0
	Vojtek Martin		3	0
	Žbel Jan			2	1
	Sviečka Lukáš		2	0
	Nagy Martin		1	0
	Turčín Jiří		1	0
	Celkem za oddíl		19	3

	Kudlov
	Chromík Zdeněk		0	1
	Zábojník Zdeněk		1	0
	Dolanský Petr		2	0
	Paták Martin		1	0
	Válek Jaroslav		2	1
	Pavelák Tomáš		3	0
	Adamík Aleš		5	0
	Kalamar Petr		1	0
	Fusek Zdeněk		1	0
	Plucis Robin		2	0
	Loučka Jan		1	0
	Stuchlík Radek		3	0
	Ondroušek Michal		4	0
	Kučera Lukáš		4	1
	Celkem za oddíl		30	3

	Lhota u Mal.
	Ondra Martin		2	0
	Dostálek Jiří		3	0
	Gajdůšek Alois		4	0
	Vidrman Libor		3	0
	Brázda Lukáš		2	0
	Velčovský Jiří		7	0
	Navrátil Luděk		1	0
	Celkem za oddíl		22	0

	Provodov B
	Švadleňák Jaroslav	1	0
	Skovajsa Tomáš		1	0
	Mališka Alois		1	0
	Pálka Přemysl		1	0
	Galandr Lukáš		2	0
	Zámorský Oldřich		1	0
	Navrátil Jan		4	0
	Zimmermann Václav		1	0
	Talaš Jan			3	1
	Plášek Ondřej		1	0
	Malaník Milan		2	0
	Košárek Matěj		2	0
	Černý Štěpán		1	0
	Mališka Lukáš		1	0
	Valerián David		1	0
	Celkem za oddíl		23	1

	Racková
	Adamík Jaroslav		2	0
	Cholasta Jaroslav		2	0
	Blanář Martin		1	0
	Tůma Martin		2	0
	Fux Ondřej		2	0
	Matuška Tomáš		3	0
	Kaňa Martin		4	0
	Odstrčil Tomáš		4	1
	Zívalík Ladislav		1	0
	Čechák Jakub		2	0
	Juráň Martin		4	1
	Knap Josef		5	0
	Adamík Petr		6	1
	Valčík Ondřej		1	0
	Celkem za oddíl		39	3

	Spytihněv B
	Chudárek Roman		1	0
	Buksa Roman		6	1
	Kraváček Igor		3	1
	Kraváček Jan		2	0
	Bilíček Tomáš		2	0
	Kučera Miroslav		2	0
	Janošek Bohdan		1	0
	Vykoukal Petr		2	0
	Fusek Igor		2	0
	Polášek Jakub		4	1
	Večeřa Ondřej		1	0
	Zlámal Tomáš		5	0
	Celkem za oddíl		31	3

	Trnava B
	Matůšů František		3	0
	Pavelka Radim		1	0
	Krempaský Ondřej		1	0
	Tomšů Jiří		1	0
	Hradilík Petr		1	0
	Čapák Martin		2	0
	Soukup Radek		3	0
	Matula Jakub		2	0
	Hradilík Jan		4	0
	Malčík Martin		1	0
	Gerych Arnošt		1	0
	Čala Martin		5	0
	Celkem za oddíl		25	0

	Velký Ořechov
	Kopl Pavel		1	0
	Smetka Jaroslav		2	0
	Minařík Jaroslav		2	0
	Kostelník Libor		4	0
	Gazda Vítek		2	0
	Grossert Robert		1	0
	Maňásek Jiří		2	1
	Minařík Vlastimil		3	0
	Juřík Radek		3	0
	Talášek Jan		1	0
	Čevela Roman		2	1
	Minařík Michal		4	0
	Kůra Jaroslav		3	1
	Talaš Michal		1	0
	Mikel Jaromír		3	0
	Křižka Jaroslav		3	0
	Celkem za oddíl		37	3

	Žlutava
	Mišurec Zdeněk		2	0
	Mišurec Petr		2	0
	Lapčík Martin		2	0
	Kašík Roman		2	0
	Mišurec Martin		2	0
	Sukup Petr		4	0
	Neradil Karel		1	0
	Antoš Miroslav		0	1
	Tauš Michal		1	0
	Polák Oldřich		1	0
	Husár Daniel		1	0
	Krsička Lukáš		1	0
	Čevora Marcel		1	0
	Stoklásek Michal		2	0
	Celkem za oddíl		22	1


Soutěž byla dohrána.