Z	V	R	P	       Skóre              Body        +/-
		
	1.	Slopné		14	12	1	1	55	:	19	37	( 16)
	2.	Jasenná		14	10	4	0	42	:	15	34	( 13)
	3.	Bratřejov		14	8	3	3	44	:	30	27	(  6)
	4.	Vysoké Pole	14	6	1	7	33	:	31	19	( -2)
	5.	Poteč		14	4	3	7	27	:	33	15	( -6)
	6.	Biskupice		14	2	4	8	16	:	31	10	(-11)
	7.	Újezd		14	3	1	10	27	:	36	10	(-11)
	8.	Rokytnice		14	2	1	11	18	:	67	7	(-14)





 1.kolo
C2B0101	Bratřejov - Rokytnice		5	:	2	
C2B0102	Biskupice - Slopné			0	:	3	
C2B0103	Poteč - Újezd			4	:	3	
C2B0104	Jasenná - Vysoké Pole		2	:	0	

 2.kolo
C2B0201	Rokytnice - Vysoké Pole		1	:	2	
C2B0202	Újezd - Jasenná			2	:	5	
C2B0203	Slopné - Poteč			3	:	2	
C2B0204	Bratřejov - Biskupice		3	:	1	

 3.kolo
C2B0301	Biskupice - Rokytnice		1	:	1	
C2B0302	Poteč - Bratřejov			2	:	2	
C2B0303	Jasenná - Slopné			1	:	0	
C2B0304	Vysoké Pole - Újezd		2	:	1	

 4.kolo
C2B0401	Rokytnice - Újezd			0	:	5	
C2B0402	Slopné - Vysoké Pole		2	:	1	
C2B0403	Bratřejov - Jasenná		0	:	0	
C2B0404	Biskupice - Poteč			1	:	2	

 5.kolo
C2B0501	Poteč - Rokytnice			2	:	1	
C2B0502	Jasenná - Biskupice		2	:	2	
C2B0503	Vysoké Pole - Bratřejov		3	:	4	
C2B0504	Újezd - Slopné			1	:	4	

 6.kolo
C2B0601	Rokytnice - Slopné			2	:	5	
C2B0602	Bratřejov - Újezd			2	:	0	
C2B0603	Biskupice - Vysoké Pole		2	:	1	
C2B0604	Poteč - Jasenná			3	:	3	

 7.kolo
C2B0701	Jasenná - Rokytnice		5	:	2	
C2B0702	Vysoké Pole - Poteč		2	:	2	
C2B0703	Újezd - Biskupice			0	:	4	
C2B0704	Slopné - Bratřejov			4	:	2	

 8.kolo
C2B0801	Rokytnice - Bratřejov		4	:	10	
C2B0802	Slopné - Biskupice			4	:	1	
C2B0803	Újezd - Poteč			1	:	0	
C2B0804	Vysoké Pole - Jasenná		1	:	3	

 9.kolo
C2B0901	Vysoké Pole - Rokytnice		9	:	1
C2B0902	Jasenná - Újezd			2	:	1	
C2B0903	Poteč - Slopné			2	:	4	
C2B0904	Biskupice - Bratřejov		2	:	2	

10.kolo
C2B1001	Rokytnice - Biskupice		2	:	0	
C2B1002	Bratřejov - Poteč			5	:	1	
C2B1003	Slopné - Jasenná			2	:	2	
C2B1004	Újezd - Vysoké Pole		1	:	5

11.kolo
C2B1101	Újezd - Rokytnice			8	:	0	
C2B1102	Vysoké Pole - Slopné		2	:	7	
C2B1103	Jasenná - Bratřejov		4	:	1	
C2B1104	Poteč - Biskupice			6	:	0	

12.kolo
C2B1201	Rokytnice - Poteč			1	:	0	
C2B1202	Biskupice - Jasenná		0	:	2	
C2B1203	Bratřejov - Vysoké Pole		4	:	1	
C2B1204	Slopné - Újezd			4	:	1	

13.kolo
C2B1301	Slopné - Rokytnice			9	:	1	
C2B1302	Újezd - Bratřejov			2	:	3	
C2B1303	Vysoké Pole - Biskupice		2	:	1	
C2B1304	Jasenná - Poteč			5	:	1	

14.kolo
C2B1401	Rokytnice - Jasenná		0	:	6	
C2B1402	Poteč - Vysoké Pole		0	:	2	
C2B1403	Biskupice - Újezd			1	:	1	
C2B1404	Bratřejov - Slopné			1	:	4	


		Tabulka střelců po 14.odehraných kolech:

 	Čech Rudolf		Vysoké Pole	13
	Korčák Patrik		Jasenná		10
	Maliňák Michal		Újezd		10
	Kalenda Jan		Bratřejov		9
	Smilek Adam		Jasenná		9
	Kozubík Pavel		Slopné		8
	Brunik Jan		Slopné		7
	Gerža Daniel		Bratřejov		7
	Chlud Jaroslav		Slopné		7
	Malý David		Slopné		7
	Žáček Libor		Slopné		7
	Plášek Tomáš		Rokytnice		6
	Andrýsek Martin		Vysoké Pole	5
	Jurčák Petr		Jasenná		5
	Machů Roman		Vysoké Pole	5
	Struška Josef		Újezd		5
	Štach Martin		Bratřejov		5
	Valčík Radomír		Poteč		5
	Bargl Radek		Bratřejov		4
	Bláha Boris		Jasenná		4
	Černý Martin		Bratřejov		4
	Důbrava Lukáš		Biskupice		4
	Lukáš Marek		Vysoké Pole	4
	Machů Dominik		Slopné		4
	Šťastný Pavel		Bratřejov		4
	Bělaška Martin		Poteč		3
	Bělaška Václav		Újezd		3
	Bubela Robert		Biskupice		3
	Gromský Ondřej		Rokytnice		3
	Chlud Jan			Slopné		3
	Kovařík Hynek		Rokytnice		3
	Mana Robin		Poteč		3
	Maniš Dalibor		Poteč		3
	Mikulaštík Tomáš		Jasenná		3
	Řemeslníček Emil		Poteč		3
	Štach Jan			Bratřejov		3
	Bača Václav		Slopné		2
	Bajza Stanislav		Jasenná		2
	Častulík Filip		Újezd		2
	Doležal Tomáš		Poteč		2
	Doruška Jan		Vysoké Pole	2
	Hlavička Michal		Újezd		2
	Janeček Jan		Biskupice		2
	Kolaja Jan		Vysoké Pole	2
	Kováč Martin		Poteč		2
	Maliňák Zdeněk		Jasenná		2
	Otruba David		Biskupice		2
	Pavelka Radim		Újezd		2
	Petráš Radim		Slopné		2
	Polách Ondřej		Jasenná		2
	Saloky Ondřej		Rokytnice		2
	Saňák Jaroslav		Rokytnice		2
	Sláma Zdeněk		Slopné		2
	Váňa Jakub		Slopné		2
	Cahel Jan			Poteč		1
	Čech Ondřej		Poteč		1
	Eliáš Jakub		Rokytnice		1
	Gabko Michal		Vysoké Pole	1
	Hejtmánek Jakub		Biskupice		1
	Jančík Oto		Bratřejov		1
	Januška Karel		Újezd		1
	Jež Vladimír		Bratřejov		1
	Kráčala Michal		Bratřejov		1
	Maček Michal		Poteč		1
	Maňas Petr		Újezd		1
	Masař Vlastimil		Poteč		1
	Michálek Radim		Biskupice		1
	Michna Lukáš		Biskupice		1
	Pochylý Michal		Slopné		1
	Poláček Vojtěch		Jasenná		1
	Slezák Jakub		Bratřejov		1
	Slovák Michal		Poteč		1
	Smilek Lukáš		Jasenná		1
	Sucháček Milan		Vysoké Pole	1
	Surovik Zdeněk		Bratřejov		1
	Ščuglík Jiří		Rokytnice		1
	Švach Štěpán		Slopné		1
	Talaš Radek		Biskupice		1
	Tichý Tomáš		Poteč		1
	Tomšů Jan			Bratřejov		1
	Valerián Petr		Biskupice		1
	Váňa Milan		Slopné		1
	Zicha Jan			Jasenná		1
	Zlámal František		Újezd		1



			   Po 14.odehraných kolech:              

                                    ŽK      ČK
	Biskupice
	Mikel Tomáš		1	0
	Důbrava Lukáš		4	0
	Michálek Radim		1	0
	Michna Miroslav		1	0
	Bubela Robert		1	0
	Skovajsa Jaroslav		0	1
	Otruba Filip		1	0
	Michna Lukáš		2	0
	Celkem za oddíl		11	1

	Bratřejov
	Slezák Jakub		1	0
	Štach Jan			1	0
	Bargl Radek		2	0
	Štach Martin		1	0
	Světlík Marek		1	0
	Kalivoda Vojtěch		1	0
	Lattenberg Marek		3	0
	Kalenda Jan		1	0
	Duroň Dominik		2	0
	Tomaník Lukáš		1	0
	Gerža Daniel		2	0
	Celkem za oddíl		16	0

	Jasenná
	Kráčala Jiří		1	0
	Bajza Stanislav		1	0
	Maliňák Zdeněk		0	1
	Smetánka Václav		1	0
	Bláha Boris		1	0
	Zicha Jan			3	0
	Celkem za oddíl		7	1

	Poteč
	Valčík Martin		1	0
	Valčík Radomír		1	0
	Sáblík Filip		3	1
	Maček Michal		2	0
	Mana Robin		1	0
	Čech Ondřej		2	1
	Kubík Ondřej		2	0
	Petrůj Erik		1	0
	Kováč Martin		1	0
	Valčík Marek		1	0
	Celkem za oddíl		15	2

	Rokytnice
	Eliáš Jakub		1	1
	Saloky Ondřej		5	0
	Bujna Adam		1	0
	Slovák Jakub		3	0
	Kovařík Hynek		1	0
	Saňák Jaroslav		5	1
	Bujna Miloš		5	1
	Vilímek Karel		1	0
	Gromský Ondřej		2	0
	Plášek Tomáš		3	0
	Ščuglík Jiří		3	0
	Goňa Martin		1	0
	Celkem za oddíl		31	3

	Slopné
	Chlud Jaroslav		2	0
	Sláma Zdeněk		1	0
	Váňa Milan		3	0
	Machů Dominik		1	0
	Kolařík Radek		2	0
	Žáček Libor		1	0
	Kozubík Pavel		1	0
	Brunik Jan		1	0
	Váňa Jakub		4	0
	Petráš Radim		1	0
	Celkem za oddíl		17	0

	Újezd
	Bělaška Václav		4	0
	Jordán Tomáš		1	0
	Januška Karel		1	0
	Maliňák Michal		4	0
	Křápek Vašek		1	0
	Struška Josef		5	0
	Maňas Petr		1	0
	Celkem za oddíl		17	0

	Vysoké Pole
	Stružka Stanislav		1	0
	Kolaja Jan		1	0
	Čech Rudolf		1	0
	Machů Roman		1	0
	Machů Jakub		1	0
	Struška Martin		2	0
	Sucháček Milan		2	0
	Bělaška František		1	0
	Lukáš Marek		1	0
	Gabko Michal		1	0
	Celkem za oddíl		12	0


Soutěž byla dohrána.