Rozlosování - 2018/2019
13. kolo                         
2018724G1A1301 Lípa - Zlín SK 			ST  3.4.2019 17:00 UT Paseky  
2018724G1A1302 Tlumačov - Louky 		NE  7.4.2019 10:00   
2018724G1A1303 Halenkovice - Příluky 		NE  7.4.2019 10:00   
2018724G1A1304 Štípa - Napajedla 		PÁ  5.4.2019 16:30   
2018724G1A1305 Vizovice - Zlín FC U9 		ST  3.4.2019 17:00  
2018724G1A1306 Provodov - Veselá 		ST  3.4.2019 17:00
 
14. kolo                       
2018724G1A1401 Zlín SK - Provodov 		ST 10.4.2019 17:00 UT Paseky  
2018724G1A1402 Veselá - Vizovice 		ČT 11.4.2019 17:00  
2018724G1A1403 Zlín FC U9 - Štípa 		ÚT  9.4.2019 17:00 UT Vršava   
2018724G1A1404 Napajedla - Halenkovice 		ČT 11.4.2019 16:30   
2018724G1A1405 Příluky - Tlumačov 		PÁ 12.4.2019 17:00 ÚZ 19/2018-19   
2018724G1A1406 Louky - Lípa 			PÁ 12.4.2019 17:00
  
15. kolo                      
2018724G1A1501 Louky - Zlín SK 			PÁ 19.4.2019 17:00  
2018724G1A1502 Lípa - Příluky 			PÁ 19.4.2019 17:00 Příluky, ÚZ 18/2018-19   
2018724G1A1503 Tlumačov - Napajedla 		NE 21.4.2019 10:00   
2018724G1A1504 Halenkovice - Zlín FC U9 	NE 21.4.2019 10:00  
2018724G1A1505 Štípa - Veselá 			PÁ 19.4.2019 16:30  
2018724G1A1506 Vizovice - Provodov 		ST 17.4.2019 17:00
   
16. kolo                       
2018724G1A1601 Zlín SK - Vizovice 		ST 24.4.2019 17:00 UT Paseky  
2018724G1A1602 Provodov - Štípa 		ST 24.4.2019 17:00  
2018724G1A1603 Veselá - Halenkovice 		ČT 25.4.2019 17:00  
2018724G1A1604 Zlín FC U9 - Tlumačov 		ÚT 23.4.2019 17:00 UT Vršava  
2018724G1A1605 Napajedla - Lípa 		ČT 25.4.2019 16:30   
2018724G1A1606 Příluky - Louky 			PÁ 26.4.2019 17:00 ÚZ 19/2018-19
   
17. kolo                    
2018724G1A1701 Příluky - Zlín SK 		PÁ  3.5.2019 17:00 ÚZ 19/2018-19   
2018724G1A1702 Louky - Napajedla 		PÁ  3.5.2019 17:00               
2018724G1A1703 Lípa - Zlín FC U9 		ST  1.5.2019 17:00 UT Vršava, ÚZ 18/2018-19  
2018724G1A1704 Tlumačov - Veselá 		NE  5.5.2019 10:00   
2018724G1A1705 Halenkovice - Provodov 		NE  5.5.2019 10:00  
2018724G1A1706 Štípa - Vizovice 		PÁ  3.5.2019 16:30
   
18. kolo                   
2018724G1A1801 Zlín SK - Štípa 			ST  8.5.2019 17:00 UT Paseky   
2018724G1A1802 Vizovice - Halenkovice 		ST  8.5.2019 17:00  
2018724G1A1803 Provodov - Tlumačov 		ST  8.5.2019 17:00   
2018724G1A1804 Veselá - Lípa 			ČT  9.5.2019 17:00   
2018724G1A1805 Zlín FC U9 - Louky 		ÚT  7.5.2019 17:00 UT Vršava   
2018724G1A1806 Napajedla - Příluky 		ČT  9.5.2019 16:30
   
19. kolo                       
2018724G1A1901 Napajedla - Zlín SK 		ČT 16.5.2019 16:30   
2018724G1A1902 Příluky - Zlín FC U9 		PÁ 17.5.2019 17:00 ÚZ 19/2018-19   
2018724G1A1903 Louky - Veselá 			PÁ 17.5.2019 17:00   
2018724G1A1904 Lípa - Provodov 			ST 15.5.2019 16:15   
2018724G1A1905 Tlumačov - Vizovice 		NE 19.5.2019 10:00   
2018724G1A1906 Halenkovice - Štípa 		NE 19.5.2019 10:00
   
20. kolo                      
2018724G1A2001 Zlín SK - Halenkovice 		ST 22.5.2019 17:00 UT Paseky   
2018724G1A2002 Štípa - Tlumačov 		PÁ 24.5.2019 16:30   
2018724G1A2003 Vizovice - Lípa 			ST 22.5.2019 17:00  
2018724G1A2004 Provodov - Louky 		ST 22.5.2019 17:00  
2018724G1A2005 Veselá - Příluky 		ČT 23.5.2019 17:00   
2018724G1A2006 Zlín FC U9 - Napajedla 		ÚT 21.5.2019 17:00 UT Vršava
  
21. kolo                      
2018724G1A2101 Zlín FC U9 - Zlín SK 		ÚT 28.5.2019 17:00 UT Vršava   
2018724G1A2102 Napajedla - Veselá 		ČT 30.5.2019 16:30  
2018724G1A2103 Příluky - Provodov 		PÁ 31.5.2019 17:00 ÚZ 19/2018-19   
2018724G1A2104 Louky - Vizovice 		PÁ 31.5.2019 17:00  
2018724G1A2105 Lípa - Štípa 			ST 29.5.2019 16:15 Štípa, ÚZ 19/2018-19    
2018724G1A2106 Tlumačov - Halenkovice 		NE  2.6.2019 10:00
  
22. kolo                       
2018724G1A2201 Zlín SK - Tlumačov 		ST  5.6.2019 17:00 UT Paseky   
2018724G1A2202 Halenkovice - Lípa 		NE  9.6.2019 10:00  
2018724G1A2203 Štípa - Louky 			PÁ  7.6.2019 16:30  
2018724G1A2204 Vizovice - Příluky 		ST  5.6.2019 17:00   
2018724G1A2205 Provodov - Napajedla 		ST  5.6.2019 17:00   
2018724G1A2206 Veselá - Zlín FC U9 		ČT  6.6.2019 17:00
  
12. kolo                         
2018724G1A1201 Zlín SK - Veselá 		ST 12.6.2019 17:00 UT Paseky  
2018724G1A1202 Zlín FC U9 - Provodov 		ÚT 11.6.2019 17:00 UT Vršava   
2018724G1A1203 Napajedla - Vizovice 		ČT 13.6.2019 16:30   
2018724G1A1204 Příluky - Štípa 			PÁ 14.6.2019 17:00 ÚZ 19/2018-19  
2018724G1A1205 Louky - Halenkovice 		PÁ 14.6.2019 17:00  
2018724G1A1206 Lípa - Tlumačov 			ST 12.6.2019 16:15