Rozlosování Mladší žáci A - 2018/2019
13. kolo                        
2018724F1A1301 Jaroslavice - Kostelec 		ČT  4.4.2019 16:30  
2018724F1A1302 Spytihněv - Lukov 		NE  7.4.2019 10:00   
2018724F1A1303 Tlumačov - Příluky 		SO  6.4.2019 13:30   
2018724F1A1304 Halenkovice - Zlín FC U11 	ST  3.4.2019 17:00   
2018724F1A1305 Štípa - Veselá 			ST  3.4.2019 17:00  
2018724F1A1306 Fryšták - Tečovice 		ÚT  2.4.2019 16:30
  
14. kolo                        
2018724F1A1401 Kostelec - Fryšták 		SO 13.4.2019 10:00  
2018724F1A1402 Tečovice - Štípa 		ČT 11.4.2019 17:00  
2018724F1A1403 Veselá - Halenkovice 		ST 10.4.2019 17:00  
2018724F1A1404 Zlín FC U11 - Tlumačov 		PÁ 12.4.2019 16:30 UT Vršava  
2018724F1A1405 Příluky - Spytihněv 		ST 10.4.2019 17:00  
2018724F1A1406 Lukov - Jaroslavice 		PÁ 12.4.2019 17:00
  
15. kolo                         
2018724F1A1501 Lukov - Kostelec 		PÁ 19.4.2019 17:00  
2018724F1A1502 Jaroslavice - Příluky 		ČT 18.4.2019 16:30   
2018724F1A1503 Spytihněv - Zlín FC U11 		NE 21.4.2019 10:00  
2018724F1A1504 Tlumačov - Veselá 		SO 20.4.2019 14:00  
2018724F1A1505 Halenkovice - Tečovice 		ST 17.4.2019 17:00   
2018724F1A1506 Štípa - Fryšták 			ST 17.4.2019 17:00
   
16. kolo                          
2018724F1A1601 Kostelec - Štípa 		SO 27.4.2019 10:00   
2018724F1A1602 Fryšták - Halenkovice 		ÚT 23.4.2019 16:30  
2018724F1A1603 Tečovice - Tlumačov 		ČT 25.4.2019 17:00  
2018724F1A1604 Veselá - Spytihněv 		ST 24.4.2019 17:00  
2018724F1A1605 Zlín FC U11 - Jaroslavice 	PÁ 26.4.2019 16:30 UT Vršava   
2018724F1A1606 Příluky - Lukov 			ST 24.4.2019 17:00
  
17. kolo                        
2018724F1A1701 Příluky - Kostelec 		ST  1.5.2019 17:00  
2018724F1A1702 Lukov - Zlín FC U11 		PÁ  3.5.2019 17:00   
2018724F1A1703 Jaroslavice - Veselá 		ČT  2.5.2019 16:30   
2018724F1A1704 Spytihněv - Tečovice 		NE  5.5.2019 10:00   
2018724F1A1705 Tlumačov - Fryšták 		SO  4.5.2019 14:30   
2018724F1A1706 Halenkovice - Štípa 		ST  1.5.2019 17:00
  
18. kolo                    
2018724F1A1801 Kostelec - Halenkovice 		SO 11.5.2019 10:00  
2018724F1A1802 Štípa - Tlumačov 		ST  8.5.2019 17:00   
2018724F1A1803 Fryšták - Spytihněv 		ÚT  7.5.2019 16:30  
2018724F1A1804 Tečovice - Jaroslavice 		ČT  9.5.2019 17:00  
2018724F1A1805 Veselá - Lukov 			ST  8.5.2019 17:00  
2018724F1A1806 Zlín FC U11 - Příluky 		PÁ 10.5.2019 16:30 UT Vršava
  
19. kolo                     
2018724F1A1901 Zlín FC U11 - Kostelec 		PÁ 17.5.2019 16:30 UT Vršava  
2018724F1A1902 Příluky - Veselá 		ST 15.5.2019 17:00   
2018724F1A1903 Lukov - Tečovice 		PÁ 17.5.2019 17:00   
2018724F1A1904 Jaroslavice - Fryšták 		ČT 16.5.2019 16:30   
2018724F1A1905 Spytihněv - Štípa 		NE 19.5.2019 10:00   
2018724F1A1906 Tlumačov - Halenkovice 		SO 18.5.2019 15:00
  
20. kolo                    
2018724F1A2001 Kostelec - Tlumačov 		SO 25.5.2019 10:00  
2018724F1A2002 Halenkovice - Spytihněv 		ST 22.5.2019 17:00  
2018724F1A2003 Štípa - Jaroslavice 		ST 22.5.2019 17:00   
2018724F1A2004 Fryšták - Lukov 			ÚT 21.5.2019 16:30   
2018724F1A2005 Tečovice - Příluky 		ČT 23.5.2019 17:00   
2018724F1A2006 Veselá - Zlín FC U11 ST 		ST 22.5.2019 17:00
   
21. kolo                       
2018724F1A2101 Veselá - Kostelec 		ST 29.5.2019 17:00  
2018724F1A2102 Zlín FC U11 - Tečovice 		PÁ 31.5.2019 16:30 UT Vršava   
2018724F1A2103 Příluky - Fryšták 		ST 29.5.2019 17:00   
2018724F1A2104 Lukov - Štípa 			PÁ 31.5.2019 17:00  
2018724F1A2105 Jaroslavice - Halenkovice 	ČT 30.5.2019 16:30  
2018724F1A2106 Spytihněv - Tlumačov 		NE  2.6.2019 10:00
  
22. kolo                  
2018724F1A2201 Kostelec - Spytihněv 		SO  8.6.2019 10:00   
2018724F1A2202 Tlumačov - Jaroslavice 		SO  8.6.2019 15:00  
2018724F1A2203 Halenkovice - Lukov 		ST  5.6.2019 17:00   
2018724F1A2204 Štípa - Příluky 			ST  5.6.2019 17:00  
2018724F1A2205 Fryšták - Zlín FC U11 		ÚT  4.6.2019 16:30  
2018724F1A2206 Tečovice - Veselá 		ČT  6.6.2019 17:00

12. kolo                       
2018724F1A1201 Kostelec - Tečovice 		SO 15.6.2019 10:00  
2018724F1A1202 Veselá - Fryšták 		ST 12.6.2019 17:00   
2018724F1A1203 Zlín FC U11 - Štípa 		PÁ 14.6.2019 16:30 UT Vršava   
2018724F1A1204 Příluky - Halenkovice 		ST 12.6.2019 17:00  
2018724F1A1205 Lukov - Tlumačov 		PÁ 14.6.2019 17:00  
2018724F1A1206 Jaroslavice - Spytihněv 		ČT 13.6.2019 16:30