Rozlosování Mladší přípravka - 2018/2019
11.kolo                    
2018724H1A1101 Tlumačov - Zlín SK	 	NE  26.8.2018 10:00  
2018724H1A1102 Lípa - Halenkovice 		ST  22.8.2018 16:15  
2018724H1A1103 Louky - Štípa 			PÁ  24.8.2018 17:00  
2018724H1A1104 Příluky - Vizovice 		PÁ  24.8.2018 16:30   
2018724H1A1105 Napajedla - Provodov 		ČT  23.8.2018 16:30   
2018724H1A1106 Zlín FC U8 - Veselá 		ÚT  21.8.2018 17:00 UT Vršava
              
 1.kolo                      
2018724H1A0101 Veselá - Zlín SK		 	ČT  30.8.2018 17:00   
2018724H1A0102 Provodov - Zlín FC U8 		ST  29.8.2018 17:00  
2018724H1A0103 Vizovice - Napajedla 		ST  29.8.2018 17:00  
2018724H1A0104 Štípa - Příluky 			PÁ  31.8.2018 16:30  
2018724H1A0105 Halenkovice - Louky 		NE   2.9.2018 10:00  
2018724H1A0106 Tlumačov - Lípa 			NE   2.9.2018 10:00
  
 2.kolo                     
2018724H1A0201 Zlín SK - Lípa 			ST   5.9.2018 17:00 Lípa, změna pořadatelství, ÚZ 6/2018-19   
2018724H1A0202 Louky - Tlumačov 		PÁ   7.9.2018 17:00 
2018724H1A0203 Příluky - Halenkovice 		PÁ   7.9.2018 16:30  
2018724H1A0204 Napajedla - Štípa 		ČT   6.9.2018 16:30  
2018724H1A0205 Zlín FC U8 - Vizovice 		ÚT   4.9.2018 17:00 UT Vršava   
2018724H1A0206 Veselá - Provodov 		ČT   6.9.2018 17:00
  
 3.kolo                     
2018724H1A0301 Provodov - Zlín SK	 	ST  12.9.2018 17:00  
2018724H1A0302 Vizovice - Veselá 		ST  12.9.2018 17:00  
2018724H1A0303 Štípa - Zlín FC U8 		PÁ  14.9.2018 16:30  
2018724H1A0304 Halenkovice - Napajedla 		NE  16.9.2018 10:00 
2018724H1A0305 Tlumačov - Příluky 		NE  16.9.2018 10:00  
2018724H1A0306 Lípa - Louky 			ST  12.9.2018 16:15
  
 4.kolo                      
2018724H1A0401 Zlín SK - Louky 			ST  19.9.2018 17:00 UT Paseky  
2018724H1A0402 Příluky - Lípa 			PÁ  21.9.2018 16:30   
2018724H1A0403 Napajedla - Tlumačov 		ČT  20.9.2018 16:30   
2018724H1A0404 Zlín FC U8 - Halenkovice 	ÚT  18.9.2018 17:00 UT Vršava   
2018724H1A0405 Veselá - Štípa 			ČT  20.9.2018 17:00   
2018724H1A0406 Provodov - Vizovice 		ST  19.9.2018 17:00
  
 5.kolo                       
2018724H1A0501 Vizovice - Zlín SK	 	ST  26.9.2018 17:00  
2018724H1A0502 Štípa - Provodov 		PÁ  28.9.2018 16:30   
2018724H1A0503 Halenkovice - Veselá 		NE  30.9.2018 10:00  
2018724H1A0504 Tlumačov - Zlín FC U8 		NE  30.9.2018 10:00   
2018724H1A0505 Lípa - Napajedla 		ST  26.9.2018 16:15 
2018724H1A0506 Louky - Příluky 			PÁ  28.9.2018 17:00
   
 6.kolo                       
2018724H1A0601 Zlín SK - Příluky 		ST  3.10.2018 17:00 UT Paseky  
2018724H1A0602 Napajedla - Louky 		ČT  4.10.2018 16:30   
2018724H1A0603 Zlín FC U8 - Lípa 		ÚT  2.10.2018 17:00 UT Vršava    
2018724H1A0604 Veselá - Tlumačov 		ČT  4.10.2018 17:00  
2018724H1A0605 Provodov - Halenkovice 		ST  3.10.2018 17:00  
2018724H1A0606 Vizovice - Štípa 		ST  3.10.2018 17:00
  
 7.kolo                        
2018724H1A0701 Štípa - Zlín SK 			PÁ 12.10.2018 16:30  
2018724H1A0702 Halenkovice - Vizovice 		NE 14.10.2018 10:00  
2018724H1A0703 Tlumačov - Provodov 		NE 14.10.2018 10:00  
2018724H1A0704 Lípa - Veselá 			ST 10.10.2018 16:15   
2018724H1A0705 Louky - Zlín FC U8 		PÁ 12.10.2018 17:00   
2018724H1A0706 Příluky - Napajedla 		PÁ 12.10.2018 16:30
  
 8.kolo                    
2018724H1A0801 Zlín SK - Napajedla 		ST 17.10.2018 17:00 UT Paseky   
2018724H1A0802 Zlín FC U8 - Příluky 		ÚT 16.10.2018 17:00 UT Vršava    
2018724H1A0803 Veselá - Louky 			ČT 18.10.2018 17:00  
2018724H1A0804 Provodov - Lípa 			ST 17.10.2018 17:00  
2018724H1A0805 Vizovice - Tlumačov 		ST 17.10.2018 17:00  
2018724H1A0806 Štípa - Halenkovice 		PÁ 19.10.2018 16:30
   
 9.kolo                     
2018724H1A0901 Halenkovice - Zlín SK	 	NE 28.10.2018 10:00  
2018724H1A0902 Tlumačov - Štípa 		NE 28.10.2018 10:00  
2018724H1A0903 Lípa - Vizovice 			ST 24.10.2018 16:15   
2018724H1A0904 Louky - Provodov 		PÁ 26.10.2018 17:00   
2018724H1A0905 Příluky - Veselá 		PÁ 26.10.2018 16:30  
2018724H1A0906 Napajedla - Zlín FC U8 		ČT 25.10.2018 16:30
  
10.kolo                      
2018724H1A1001 Zlín SK - Zlín FC U8 		ST 31.10.2018 17:00 UT Paseky     
2018724H1A1002 Veselá - Napajedla 		ČT  1.11.2018 17:00  
2018724H1A1003 Provodov - Příluky 		ST 31.10.2018 17:00  
2018724H1A1004 Vizovice - Louky 		ST 31.10.2018 17:00 
2018724H1A1005 Štípa - Lípa 			PÁ  2.11.2018 16:30  
2018724H1A1006 Halenkovice - Tlumačov 		NE  4.11.2018 10:00