Rozlosování - 2018/2019
15.kolo                         
2018724A2A1501 Lípa - Vizovice 			NE 24.3.2019 10:00 UT Paseky, ÚZ 18/2018-19  
2018724A2A1502 Halenkovice - Napajedla B 	NE 24.3.2019 15:00  
2018724A2A1503 Březová - Spytihněv 		NE 24.3.2019 15:00  
2018724A2A1504 Kašava - Pohořelice 		NE 24.3.2019 15:00 Lukov, ÚZ 18/2018-19   
2018724A2A1505 Žlutava - Doubravy 		ST  1.5.2019 16:30 ÚZ 18/2018-19  
2018724A2A1506 Lukov - Zlín SK 			SO 23.3.2019 15:00   
2018724A2A1507 Tečovice B - Březůvky 		NE 24.3.2019 15:00
   
16.kolo                      
2018724A2A1601 Vizovice - Tečovice B 		NE 31.3.2019 15:00   
2018724A2A1602 Březůvky - Lukov 		NE 31.3.2019 10:15   
2018724A2A1603 Zlín SK - Žlutava 		NE 31.3.2019 15:00 UT Paseky   
2018724A2A1604 Doubravy - Kašava 		NE 31.3.2019 15:00 Zlámanec  
2018724A2A1605 Pohořelice - Březová 		NE 31.3.2019 15:00   
2018724A2A1606 Spytihněv - Halenkovice 		NE 31.3.2019 15:00   
2018724A2A1607 Napajedla B - Lípa 		NE 31.3.2019 10:15 UT Baťov, ÚZ 19/2018-19
   
17.kolo                      
2018724A2A1701 Napajedla B - Vizovice 		NE  7.4.2019 10:15 UT Baťov, ÚZ 18/2018-19   
2018724A2A1702 Lípa - Spytihněv 		NE  7.4.2019 10:00 UT Paseky, ÚZ 18/2018-19   
2018724A2A1703 Halenkovice - Pohořelice 	NE  7.4.2019 15:30   
2018724A2A1704 Březová - Doubravy 		NE  7.4.2019 15:30   
2018724A2A1705 Kašava - Zlín SK 		NE  7.4.2019 15:30 Lukov, ÚZ 18/2018-19  
2018724A2A1706 Žlutava - Březůvky 		NE  7.4.2019 15:30  
2018724A2A1707 Lukov - Tečovice B 		SO  6.4.2019 15:30
  
18.kolo                     
2018724A2A1801 Vizovice - Lukov 		NE 14.4.2019 15:30   
2018724A2A1802 Tečovice B - Žlutava 		NE 14.4.2019 15:30  
2018724A2A1803 Březůvky - Kašava 		NE 14.4.2019 10:15  
2018724A2A1804 Zlín SK - Březová 		NE 14.4.2019 15:30 UT Paseky  
2018724A2A1805 Doubravy - Halenkovice 		NE 14.4.2019 15:30 Zlámanec   
2018724A2A1806 Pohořelice - Lípa 		NE 14.4.2019 15:30  
2018724A2A1807 Spytihněv - Napajedla B 		NE 14.4.2019 15:30
   
19.kolo                 
2018724A2A1901 Spytihněv - Vizovice 		NE 21.4.2019 16:00   
2018724A2A1902 Napajedla B - Pohořelice 	NE 21.4.2019 10:15  
2018724A2A1903 Lípa - Doubravy 			NE 21.4.2019 10:00  
2018724A2A1904 Halenkovice - Zlín SK 		NE 21.4.2019 16:00  
2018724A2A1905 Březová - Březůvky 		NE 21.4.2019 16:00  
2018724A2A1906 Kašava - Tečovice B 		NE 21.4.2019 16:00 Lukov, ÚZ 18/2018-19  
2018724A2A1907 Žlutava - Lukov 			NE 21.4.2019 16:00
  
20.kolo                       
2018724A2A2001 Vizovice - Žlutava 		NE 28.4.2019 16:00  
2018724A2A2002 Lukov - Kašava 			SO 27.4.2019 16:00   
2018724A2A2003 Tečovice B - Březová 		NE 28.4.2019 16:00   
2018724A2A2004 Březůvky - Halenkovice 		NE 28.4.2019 10:15  
2018724A2A2005 Zlín SK - Lípa 			NE 28.4.2019 16:00 UT Paseky   
2018724A2A2006 Doubravy - Napajedla B 		NE 28.4.2019 16:00 Zlámanec 
2018724A2A2007 Pohořelice - Spytihněv 		NE 28.4.2019 16:00
  
21.kolo                     
2018724A2A2101 Pohořelice - Vizovice 		NE  5.5.2019 16:30  
2018724A2A2102 Spytihněv - Doubravy 		NE  5.5.2019 16:30  
2018724A2A2103 Napajedla B - Zlín SK 		NE  5.5.2019 10:15  
2018724A2A2104 Lípa - Březůvky 			NE  5.5.2019 10:00   
2018724A2A2105 Halenkovice - Tečovice B 	NE  5.5.2019 16:30  
2018724A2A2106 Březová - Lukov 			NE  5.5.2019 16:30   
2018724A2A2107 Kašava - Žlutava 		NE  5.5.2019 16:30
  
22.kolo                       
2018724A2A2201 Vizovice - Kašava 		NE 12.5.2019 16:30   
2018724A2A2202 Žlutava - Březová 		NE 12.5.2019 16:30  
2018724A2A2203 Lukov - Halenkovice 		SO 11.5.2019 16:30  
2018724A2A2204 Tečovice B - Lípa 		NE 12.5.2019 16:30  
2018724A2A2205 Březůvky - Napajedla B 		NE 12.5.2019 10:15  
2018724A2A2206 Zlín SK - Spytihněv 		NE 12.5.2019 16:30 UT Paseky  
2018724A2A2207 Doubravy - Pohořelice 		NE 12.5.2019 16:30 Zlámanec
  
23.kolo                      
2018724A2A2301 Doubravy - Vizovice 		NE 19.5.2019 17:00 Zlámanec  
2018724A2A2302 Pohořelice - Zlín SK 		NE 19.5.2019 17:00   
2018724A2A2303 Spytihněv - Březůvky 		NE 19.5.2019 17:00   
2018724A2A2304 Napajedla B - Tečovice B 	NE 19.5.2019 10:15   
2018724A2A2305 Lípa - Lukov 			NE 19.5.2019 10:00  
2018724A2A2306 Halenkovice - Žlutava 		NE 19.5.2019 17:00   
2018724A2A2307 Březová - Kašava 		NE 19.5.2019 17:00
  
24.kolo                      
2018724A2A2401 Vizovice - Březová 		NE 26.5.2019 17:00   
2018724A2A2402 Kašava - Halenkovice 		NE 26.5.2019 17:00  
2018724A2A2403 Žlutava - Lípa 			NE 26.5.2019 17:00   
2018724A2A2404 Lukov - Napajedla B 		SO 25.5.2019 17:00  
2018724A2A2405 Tečovice B - Spytihněv 		NE 26.5.2019 17:00   
2018724A2A2406 Březůvky - Pohořelice 		NE 26.5.2019 10:15   
2018724A2A2407 Zlín SK - Doubravy 		NE 26.5.2019 17:00 UT Paseky
  
25.kolo                       
2018724A2A2501 Zlín SK - Vizovice 		NE  2.6.2019 17:00 UT Paseky  
2018724A2A2502 Doubravy - Březůvky 		NE  2.6.2019 17:00 Zlámanec  
2018724A2A2503 Pohořelice - Tečovice B 		NE  2.6.2019 17:00  
2018724A2A2504 Spytihněv - Lukov 		NE  2.6.2019 17:00  
2018724A2A2505 Napajedla B - Žlutava 		NE  2.6.2019 10:15  
2018724A2A2506 Lípa - Kašava 			NE  2.6.2019 10:00  
2018724A2A2507 Halenkovice - Březová 		NE  2.6.2019 17:00
  
26.kolo                     
2018724A2A2601 Vizovice - Halenkovice 		NE  9.6.2019 17:00  
2018724A2A2602 Březová - Lípa 			NE  9.6.2019 17:00 
2018724A2A2603 Kašava - Napajedla B 		NE  9.6.2019 17:00  
2018724A2A2604 Žlutava - Spytihněv 		NE  9.6.2019 17:00   
2018724A2A2605 Lukov - Pohořelice 		SO  8.6.2019 17:00  
2018724A2A2606 Tečovice B - Doubravy 		NE  9.6.2019 17:00   
2018724A2A2607 Březůvky - Zlín SK 		NE  9.6.2019 10:15
   
14.kolo                     
2018724A2A1401 Vizovice - Březůvky 		NE 16.6.2019 17:00  
2018724A2A1402 Zlín SK - Tečovice B 		NE 16.6.2019 17:00 UT Paseky   
2018724A2A1403 Doubravy - Lukov 		NE 16.6.2019 17:00 Zlámanec  
2018724A2A1404 Pohořelice - Žlutava 		NE 16.6.2019 17:00  
2018724A2A1405 Spytihněv - Kašava 		NE 16.6.2019 17:00   
2018724A2A1406 Napajedla B - Březová 		NE 16.6.2019 10:15  
2018724A2A1407 Lípa - Halenkovice 		NE 16.6.2019 10:00