Rozlosování III.A - 2017/2018
14.kolo                    
2017724A2A1401 Pohořelice - Žlutava 		NE 25.3.2018 15:00  
2017724A2A1402 Březová - Doubravy 		NE 25.3.2018 15:00   
2017724A2A1403 Jasenná - Spytihněv 		NE 25.3.2018 15:00  
2017724A2A1404 Lhota - Napajedla B 		NE 25.3.2018 15:00   
2017724A2A1405 Kašava - Tečovice B 		NE 25.3.2018 15:00   
2017724A2A1406 Neubuz - Halenkovice 		NE 25.3.2018 15:00  
2017724A2A1407 Slušovice B - Lukov 		NE 25.3.2018 10:15
   
15.kolo                         
2017724A2A1501 Slušovice B - Pohořelice 	NE  1.4.2018 10:15   
2017724A2A1502 Lukov - Neubuz 			SO 31.3.2018 15:30  
2017724A2A1503 Halenkovice - Kašava 		NE  1.4.2018 15:30   
2017724A2A1504 Tečovice B - Lhota 		NE  1.4.2018 15:30   
2017724A2A1505 Napajedla B - Jasenná 		NE  1.4.2018 10:15  
2017724A2A1506 Spytihněv - Březová 		NE  1.4.2018 15:30   
2017724A2A1507 Doubravy - Žlutava 		NE  1.4.2018 15:30 Zlámanec
   
16.kolo                       
2017724A2A1601 Pohořelice - Doubravy 		NE  8.4.2018 15:30 
2017724A2A1602 Žlutava - Spytihněv 		NE  8.4.2018 15:30  
2017724A2A1603 Březová - Napajedla B 		NE  8.4.2018 15:30  
2017724A2A1604 Jasenná - Tečovice B 		NE  8.4.2018 15:30  
2017724A2A1605 Lhota - Halenkovice 		NE  8.4.2018 15:30  
2017724A2A1606 Kašava - Lukov 			NE  8.4.2018 15:30  
2017724A2A1607 Neubuz - Slušovice B 		NE  8.4.2018 15:30
  
17.kolo                        
2017724A2A1701 Neubuz - Pohořelice 		NE 15.4.2018 16:00  
2017724A2A1702 Slušovice B - Kašava 		NE 15.4.2018 10:15  
2017724A2A1703 Lukov - Lhota 			SO 14.4.2018 16:00   
2017724A2A1704 Halenkovice - Jasenná 		NE 15.4.2018 16:00  
2017724A2A1705 Tečovice B - Březová 		NE 15.4.2018 16:00  
2017724A2A1706 Napajedla B - Žlutava 		NE 15.4.2018 10:15  
2017724A2A1707 Spytihněv - Doubravy 		NE 15.4.2018 16:00
   
18.kolo                       
2017724A2A1801 Pohořelice - Spytihněv 		NE 22.4.2018 16:00  
2017724A2A1802 Doubravy - Napajedla B 		NE 22.4.2018 16:00 Zlámanec  
2017724A2A1803 Žlutava - Tečovice B 		NE 22.4.2018 16:00  
2017724A2A1804 Březová - Halenkovice 		NE 22.4.2018 16:00  
2017724A2A1805 Jasenná - Lukov 			NE 22.4.2018 16:00  
2017724A2A1806 Lhota - Slušovice B 		NE 22.4.2018 16:00  
2017724A2A1807 Kašava - Neubuz 			NE 22.4.2018 16:00
  
19.kolo                   
2017724A2A1901 Kašava - Pohořelice 		NE 29.4.2018 16:30   
2017724A2A1902 Neubuz - Lhota 			NE 29.4.2018 16:30   
2017724A2A1903 Slušovice B - Jasenná 		NE 29.4.2018 10:15  
2017724A2A1904 Lukov - Březová 			SO 28.4.2018 16:30  
2017724A2A1905 Halenkovice - Žlutava 		NE 29.4.2018 16:30   
2017724A2A1906 Tečovice B - Doubravy 		NE 29.4.2018 16:30  
2017724A2A1907 Napajedla B - Spytihněv 		NE 29.4.2018 10:15
  
20.kolo                      
2017724A2A2001 Pohořelice - Napajedla B 	NE  6.5.2018 16:30  
2017724A2A2002 Spytihněv - Tečovice B 		NE  6.5.2018 16:30  
2017724A2A2003 Doubravy - Halenkovice 		NE  6.5.2018 16:30 Zlámanec  
2017724A2A2004 Žlutava - Lukov 			NE  6.5.2018 16:30  
2017724A2A2005 Březová - Slušovice B 		NE  6.5.2018 16:30  
2017724A2A2006 Jasenná - Neubuz 		NE  6.5.2018 16:30   
2017724A2A2007 Lhota - Kašava 			NE  6.5.2018 16:30
  
21.kolo                     
2017724A2A2101 Lhota - Pohořelice 		NE 13.5.2018 16:30  
2017724A2A2102 Kašava - Jasenná 		NE 13.5.2018 16:30  
2017724A2A2103 Neubuz - Březová 		NE 13.5.2018 16:30  
2017724A2A2104 Slušovice B - Žlutava 		NE 13.5.2018 10:15  
2017724A2A2105 Lukov - Doubravy 		SO 12.5.2018 16:30  
2017724A2A2106 Halenkovice - Spytihněv 		NE 13.5.2018 16:30  
2017724A2A2107 Tečovice B - Napajedla B 	NE 13.5.2018 16:30
  
22.kolo                      
2017724A2A2201 Pohořelice - Tečovice B 		NE 20.5.2018 16:30  
2017724A2A2202 Napajedla B - Halenkovice 	NE 20.5.2018 10:15  
2017724A2A2203 Spytihněv - Lukov 		NE 20.5.2018 16:30   
2017724A2A2204 Doubravy - Slušovice B 		NE 20.5.2018 16:30 Zlámanec  
2017724A2A2205 Žlutava - Neubuz 		NE 20.5.2018 16:30  
2017724A2A2206 Březová - Kašava 		NE 20.5.2018 16:30  
2017724A2A2207 Jasenná - Lhota 			NE 20.5.2018 16:30
  
23.kolo                       
2017724A2A2301 Jasenná - Pohořelice 		NE 27.5.2018 17:00  
2017724A2A2302 Lhota - Březová 			NE 27.5.2018 17:00  
2017724A2A2303 Kašava - Žlutava 		NE 27.5.2018 17:00  
2017724A2A2304 Neubuz - Doubravy 		NE 27.5.2018 17:00  
2017724A2A2305 Slušovice B - Spytihněv 		NE 27.5.2018 10:15  
2017724A2A2306 Lukov - Napajedla B 		SO 26.5.2018 17:00  
2017724A2A2307 Halenkovice - Tečovice B 	NE 27.5.2018 17:00
  
24.kolo                      
2017724A2A2401 Pohořelice - Halenkovice 	NE  3.6.2018 17:00  
2017724A2A2402 Tečovice B - Lukov 		NE  3.6.2018 17:00   
2017724A2A2403 Napajedla B - Slušovice B 	NE  3.6.2018 10:15   
2017724A2A2404 Spytihněv - Neubuz 		NE  3.6.2018 17:00   
2017724A2A2405 Doubravy - Kašava 		NE  3.6.2018 17:00 Zlámanec  
2017724A2A2406 Žlutava - Lhota 			NE  3.6.2018 17:00  
2017724A2A2407 Březová - Jasenná 		NE  3.6.2018 17:00
  
25.kolo                     
2017724A2A2501 Březová - Pohořelice 		NE 10.6.2018 17:00   
2017724A2A2502 Jasenná - Žlutava 		NE 10.6.2018 17:00   
2017724A2A2503 Lhota - Doubravy 		NE 10.6.2018 17:00  
2017724A2A2504 Kašava - Spytihněv 		NE 10.6.2018 17:00  
2017724A2A2505 Neubuz - Napajedla B 		NE 10.6.2018 17:00  
2017724A2A2506 Slušovice B - Tečovice B 	NE 10.6.2018 10:15  
2017724A2A2507 Lukov - Halenkovice 		SO  9.6.2018 17:00
  
26.kolo                   
2017724A2A2601 Pohořelice - Lukov 		NE 17.6.2018 17:00  
2017724A2A2602 Halenkovice - Slušovice B 	NE 17.6.2018 10:15 Slušovice
2017724A2A2603 Tečovice B - Neubuz 		NE 17.6.2018 17:00  
2017724A2A2604 Napajedla B - Kašava 		NE 17.6.2018 10:15   
2017724A2A2605 Spytihněv - Lhota 		NE 17.6.2018 17:00   
2017724A2A2606 Doubravy - Jasenná 		NE 17.6.2018 17:00 Zlámanec  
2017724A2A2607 Žlutava - Březová 		NE 17.6.2018 17:00