Rozlosování - 2018/2019
 8.kolo 							
2018724A2B0801	Velký Ořechov - Rudimov		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A2B0802	Bohusl. n/Vl. - Štítná n/Vl. B	NE	 23.9.2018 14:00		
2018724A2B0803	Vysoké Pole - Petrůvka		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A2B0804	Drnovice - Biskupice		SO	 22.9.2018 15:30		
2018724A2B0805	Šanov - Rokytnice		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A2B0806	Bratřejov - Nedašov B		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A2B0807	Hvozdná - Dolní Lhota		SO	 22.9.2018 15:30
		
 9.kolo  							
2018724A2B0901	Dolní Lhota - Velký Ořechov	NE	 30.9.2018 10:00 Velký Ořechov, změna pořadatelství, ÚZ 6/2018-19		
2018724A2B0902	Nedašov B - Hvozdná		SO	 29.9.2018 15:30		
2018724A2B0903	Rokytnice - Bratřejov		NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A2B0904	Biskupice - Šanov		NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A2B0905	Petrůvka - Drnovice		NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A2B0906	Štítná n/Vl. B - Vysoké Pole	NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A2B0907	Rudimov - Bohuslavice n/Vl.	NE	 30.9.2018 15:30
		
10. kolo  							
2018724A2B1001	Velký Ořechov - Bohusl. n/Vl.	NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A2B1002	Vysoké Pole - Rudimov		NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A2B1003	Drnovice - Štítná n/Vl. B	SO	 6.10.2018 15:00		
2018724A2B1004	Šanov - Petrůvka		NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A2B1005	Bratřejov - Biskupice		NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A2B1006	Hvozdná - Rokytnice		SO	 6.10.2018 15:00		
2018724A2B1007	Dolní Lhota - Nedašov B		SO	 6.10.2018 15:00
		
11. kolo  								
2018724A2B1101	Nedašov B - Velký Ořechov	SO	13.10.2018 15:00		
2018724A2B1102	Rokytnice - Dolní Lhota		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1103	Biskupice - Hvozdná		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1104	Petrůvka - Bratřejov		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1105	Štítná n/Vl. B - Šanov		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1106	Rudimov - Drnovice		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A2B1107	Bohuslav. n/Vl. - Vysoké Pole	NE	14.10.2018 14:00
		
12. kolo  								
2018724A2B1201	Velký Ořechov - Vysoké Pole	NE	21.10.2018 15:00		
2018724A2B1202	Drnovice - Bohuslavice n/Vl.	SO	20.10.2018 15:00		
2018724A2B1203	Šanov - Rudimov			NE	21.10.2018 15:00		
2018724A2B1204	Bratřejov - Štítná n/Vl. B	SO	20.10.2018 14:00 ÚZ 1/2018-19		
2018724A2B1205	Hvozdná - Petrůvka		NE	21.10.2018 15:00 Petrůvka, změna pořadatelství, ÚZ 4/2018-19		
2018724A2B1206	Dolní Lhota - Biskupice		SO	20.10.2018 15:00		
2018724A2B1207	Nedašov B - Rokytnice		SO	20.10.2018 15:00
		
13. kolo  							
2018724A2B1301	Rokytnice - Velký Ořechov	NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1302	Biskupice - Nedašov B		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1303	Petrůvka - Dolní Lhota		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1304	Štítná n/Vl. B - Hvozdná	NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1305	Rudimov - Bratřejov		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A2B1306	Bohuslavice n/Vl. - Šanov	NE	28.10.2018 14:00		
2018724A2B1307	Vysoké Pole - Drnovice		NE	28.10.2018 14:30
		
 1.kolo 							
2018724A2B0101	Drnovice - Velký Ořechov	SO	 3.11.2018 14:30		
2018724A2B0102	Šanov - Vysoké Pole		NE	 4.11.2018 14:30		
2018724A2B0103	Bratřejov - Bohuslavice n/Vl.	NE	 4.11.2018 14:30		
2018724A2B0104	Hvozdná - Rudimov		SO	 3.11.2018 14:30		
2018724A2B0105	Dolní Lhota - Štítná n/Vl. B	SO	 3.11.2018 14:30		
2018724A2B0106	Nedašov B - Petrůvka		SO	 3.11.2018 14:30		
2018724A2B0107	Rokytnice - Biskupice		NE	 4.11.2018 14:30