Rozlosování III.B - 2018/2019
15.kolo                       
2018724A2B1501 Biskupice - Velký Ořechov 	NE 24.3.2019 15:00  
2018724A2B1502 Rokytnice - Petrůvka 		NE 24.3.2019 15:00  
2018724A2B1503 Nedašov B - Štítná n/Vl. B 	SO 23.3.2019 15:00   
2018724A2B1504 Dolní Lhota - Rudimov 		SO 23.3.2019 15:00   
2018724A2B1505 Hvozdná - Bohuslavice n/Vl. 	SO 23.3.2019 15:00   
2018724A2B1506 Bratřejov - Vysoké Pole 		NE 24.3.2019 15:00  
2018724A2B1507 Šanov - Drnovice 		NE 24.3.2019 15:00
  
16.kolo                        
2018724A2B1601 Velký Ořechov - Šanov 		NE 31.3.2019 15:00   
2018724A2B1602 Drnovice - Bratřejov 		SO 30.3.2019 15:00  
2018724A2B1603 Vysoké Pole - Hvozdná 		NE 31.3.2019 15:00  
2018724A2B1604 Bohuslavice n/Vl. - Dol. Lhota 	NE 31.3.2019 14:00  
2018724A2B1605 Rudimov - Nedašov B 		NE 31.3.2019 15:00  
2018724A2B1606 Štítná n/Vl. B - Rokytnice 	NE 31.3.2019 15:00   
2018724A2B1607 Petrůvka - Biskupice 		NE 31.3.2019 15:00
  
17.kolo                      
2018724A2B1701 Petrůvka - Velký Ořechov 	NE  7.4.2019 15:30  
2018724A2B1702 Biskupice - Štítná n/Vl. B 	NE  7.4.2019 15:30  
2018724A2B1703 Rokytnice - Rudimov 		NE  7.4.2019 15:30   
2018724A2B1704 Nedašov B - Bohuslavice n/Vl. 	SO  6.4.2019 15:30  
2018724A2B1705 Dolní Lhota - Vysoké Pole 	SO  6.4.2019 15:30  
2018724A2B1706 Hvozdná - Drnovice 		SO  6.4.2019 15:30  
2018724A2B1707 Bratřejov - Šanov 		NE  7.4.2019 15:30
  
18.kolo                      
2018724A2B1801 Velký Ořechov - Bratřejov 	NE 14.4.2019 15:30  
2018724A2B1802 Šanov - Hvozdná 			NE 14.4.2019 15:30  
2018724A2B1803 Drnovice - Dolní Lhota 		SO 13.4.2019 15:30 Dolní Lhota  
2018724A2B1804 Vysoké Pole - Nedašov B 		SO 13.4.2019 15:30 Nedašov  
2018724A2B1805 Bohuslavice n/Vl. - Rokytnice 	NE 14.4.2019 14:00                
2018724A2B1806 Rudimov - Biskupice 		NE 14.4.2019 15:30  
2018724A2B1807 Štítná n/Vl. B - Petrůvka 	NE 14.4.2019 15:30
  
19.kolo                    
2018724A2B1901 Štítná n/Vl. B - Velký Ořechov 	NE 21.4.2019 16:00  
2018724A2B1902 Petrůvka - Rudimov 		NE 21.4.2019 16:00   
2018724A2B1903 Biskupice - Bohuslavice n/Vl. 	NE 21.4.2019 16:00  
2018724A2B1904 Rokytnice - Vysoké Pole 		NE 21.4.2019 15:30   
2018724A2B1905 Nedašov B - Drnovice 		SO 20.4.2019 16:00  
2018724A2B1906 Dolní Lhota - Šanov 		SO 20.4.2019 16:00  
2018724A2B1907 Hvozdná - Bratřejov 		SO 20.4.2019 16:00
  
20.kolo                     
2018724A2B2001 Velký Ořechov - Hvozdná 		NE 28.4.2019 16:00  
2018724A2B2002 Bratřejov - Dolní Lhota 		NE 28.4.2019 16:00  
2018724A2B2003 Šanov - Nedašov B 		NE 28.4.2019 16:00   
2018724A2B2004 Drnovice - Rokytnice 		SO 27.4.2019 16:00  
2018724A2B2005 Vysoké Pole - Biskupice 		NE 28.4.2019 16:00   
2018724A2B2006 Bohuslavice n/Vl. - Petrůvka 	NE 28.4.2019 14:00  
2018724A2B2007 Rudimov - Štítná n/Vl. B 	NE 28.4.2019 16:00
   
21.kolo                       
2018724A2B2101 Rudimov - Velký Ořechov 		NE  5.5.2019 16:30  
2018724A2B2102 Štítná n/Vl. B - Bohusl. n/Vl. 	NE  5.5.2019 16:30  
2018724A2B2103 Petrůvka - Vysoké Pole 		NE  5.5.2019 16:00   
2018724A2B2104 Biskupice - Drnovice 		NE  5.5.2019 16:30   
2018724A2B2105 Rokytnice - Šanov 		NE  5.5.2019 15:30  
2018724A2B2106 Nedašov B - Bratřejov 		SO  4.5.2019 16:30  
2018724A2B2107 Dolní Lhota - Hvozdná 		SO  4.5.2019 16:30
   
22.kolo                       
2018724A2B2201 Velký Ořechov - Dolní Lhota 	SO 11.5.2019 16:30 Dolní Lhota  
2018724A2B2202 Hvozdná - Nedašov B 		SO 11.5.2019 16:30   
2018724A2B2203 Bratřejov - Rokytnice 		NE 12.5.2019 16:30  
2018724A2B2204 Šanov - Biskupice 		NE 12.5.2019 16:30   
2018724A2B2205 Drnovice - Petrůvka 		SO 11.5.2019 16:30  
2018724A2B2206 Vysoké Pole - Štítná n/Vl. B 	NE 12.5.2019 16:30  
2018724A2B2207 Bohuslavice n/Vl. - Rudimov 	NE 12.5.2019 14:00
   
23.kolo                     
2018724A2B2301 Bohusl. n/Vl. - Vel. Ořechov 	NE 19.5.2019 14:00  
2018724A2B2302 Rudimov - Vysoké Pole 		NE 19.5.2019 17:00  
2018724A2B2303 Štítná n/Vl. B - Drnovice 	NE 19.5.2019 17:00  
2018724A2B2304 Petrůvka - Šanov 		NE 19.5.2019 16:00  
2018724A2B2305 Biskupice - Bratřejov 		NE 19.5.2019 17:00  
2018724A2B2306 Rokytnice - Hvozdná 		NE 19.5.2019 15:30               
2018724A2B2307 Nedašov B - Dolní Lhota 		SO 18.5.2019 17:00
  
24.kolo                     
2018724A2B2401 Velký Ořechov - Nedašov B 	NE 26.5.2019 17:00   
2018724A2B2402 Dolní Lhota - Rokytnice 		SO 25.5.2019 17:00  
2018724A2B2403 Hvozdná - Biskupice 		SO 25.5.2019 17:00  
2018724A2B2404 Bratřejov - Petrůvka 		NE 26.5.2019 17:00  
2018724A2B2405 Šanov - Štítná n/Vl. B 		NE 26.5.2019 17:00  
2018724A2B2406 Drnovice - Rudimov 		SO 25.5.2019 17:00  
2018724A2B2407 Vysoké Pole - Bohuslavice n/Vl. 	NE 26.5.2019 16:30
   
25.kolo                     
2018724A2B2501 Vysoké Pole - Velký Ořechov 	NE  2.6.2019 16:30   
2018724A2B2502 Bohuslavice n/Vl. - Drnovice 	NE  2.6.2019 14:00  
2018724A2B2503 Rudimov - Šanov 			NE  2.6.2019 17:00  
2018724A2B2504 Štítná n/Vl. B - Bratřejov 	NE  2.6.2019 17:00  
2018724A2B2505 Petrůvka - Hvozdná 		SO  1.6.2019 16:00 Hvozdná   
2018724A2B2506 Biskupice - Dolní Lhota 		NE  2.6.2019 17:00   
2018724A2B2507 Rokytnice - Nedašov B 		NE  2.6.2019 15:30
  
26.kolo                       
2018724A2B2601 Velký Ořechov - Rokytnice 	NE  9.6.2019 17:00  
2018724A2B2602 Nedašov B - Biskupice 		SO  8.6.2019 17:00  
2018724A2B2603 Dolní Lhota - Petrůvka 		SO  8.6.2019 17:00  
2018724A2B2604 Hvozdná - Štítná n/Vl. B 	SO  8.6.2019 17:00  
2018724A2B2605 Bratřejov - Rudimov 		NE  9.6.2019 17:00  
2018724A2B2606 Šanov - Bohuslavice n/Vl. 	NE  9.6.2019 17:00   
2018724A2B2607 Drnovice - Vysoké Pole 		SO  8.6.2019 17:00
   
14.kolo                      
2018724A2B1401 Velký Ořechov - Drnovice 	NE 16.6.2019 17:00  
2018724A2B1402 Vysoké Pole - Šanov 		NE 16.6.2019 16:30  
2018724A2B1403 Bohuslavice n/Vl. - Bratřejov 	NE 16.6.2019 14:00  
2018724A2B1404 Rudimov - Hvozdná 		NE 16.6.2019 17:00  
2018724A2B1405 Štítná n/Vl. B - Dolní Lhota 	NE 16.6.2019 17:00   
2018724A2B1406 Petrůvka - Nedašov B 		NE 16.6.2019 16:00  
2018724A2B1407 Biskupice - Rokytnice 		NE 16.6.2019 17:00