Rozlosování - 2018/2019
 2.kolo  								
2018724A1A0201	Kostelec - Újezd		NE	 12.8.2018 17:00		
2018724A1A0202	Bylnice - Mladcová B		NE	 12.8.2018 17:00		
2018724A1A0203	Poteč - Sehradice		SO	 11.8.2018 17:00 Sehradice		
2018724A1A0204	Pozlovice - Mysločovice A	NE	 12.8.2018 17:00		
2018724A1A0205	Slopné - Návojná		NE	 12.8.2018 17:00		
2018724A1A0206	Nedašova Lhota - Štípa		NE	 12.8.2018 17:00		
2018724A1A0207	Slušovice B - Jasenná		NE	 12.8.2018 10:15
		
 3.kolo  									
2018724A1A0301	Jasenná - Kostelec		NE	 19.8.2018 17:00		
2018724A1A0302	Štípa - Slušovice B		NE	 19.8.2018 17:00		
2018724A1A0303	Návojná - Nedašova Lhota	NE	 19.8.2018 17:00		
2018724A1A0304	Mysločovice A - Slopné		NE	 19.8.2018 17:00		
2018724A1A0305	Sehradice - Pozlovice		SO	 18.8.2018 17:00		
2018724A1A0306	Mladcová B - Poteč		SO	 18.8.2018 17:00		
2018724A1A0307	Újezd - Bylnice			NE	 19.8.2018 17:00
		
 4.kolo  								
2018724A1A0401	Kostelec - Bylnice		NE	 26.8.2018 16:30		
2018724A1A0402	Poteč - Újezd			NE	 26.8.2018 16:30 Újezd		
2018724A1A0403	Pozlovice - Mladcová B		NE	 26.8.2018 16:30		
2018724A1A0404	Slopné - Sehradice		NE	 26.8.2018 16:30		
2018724A1A0405	Nedašova Lhota - Mysločovice A	NE	 26.8.2018 16:30		
2018724A1A0406	Slušovice B - Návojná		NE	 26.8.2018 10:15		
2018724A1A0407	Jasenná - Štípa			NE	 26.8.2018 16:30
		
 5.kolo  									
2018724A1A0501	Štípa - Kostelec		NE	  2.9.2018 16:30		
2018724A1A0502	Návojná - Jasenná		NE	  2.9.2018 16:30		
2018724A1A0503	Mysločovice A - Slušovice B	NE	  2.9.2018 16:30		
2018724A1A0504	Sehradice - Nedašova Lhota	SO	  1.9.2018 16:30		
2018724A1A0505	Mladcová B - Slopné		SO	  1.9.2018 16:30		
2018724A1A0506	Újezd - Pozlovice		NE	  2.9.2018 16:30		
2018724A1A0507	Bylnice - Poteč			NE	  2.9.2018 16:30
		
 6.kolo  							
2018724A1A0601	Kostelec - Poteč		NE	  9.9.2018 16:00		
2018724A1A0602	Pozlovice - Bylnice		NE	  9.9.2018 16:00		
2018724A1A0603	Slopné - Újezd			NE	  9.9.2018 16:00		
2018724A1A0604	Nedašova Lhota - Mladcová B	NE	  9.9.2018 16:00		
2018724A1A0605	Slušovice B - Sehradice		NE	  9.9.2018 10:15		
2018724A1A0606	Jasenná - Mysločovice A		NE	  9.9.2018 16:00		
2018724A1A0607	Štípa - Návojná			NE	  9.9.2018 16:00
		
 7.kolo  								
2018724A1A0701	Návojná - Kostelec		NE	 16.9.2018 16:00		
2018724A1A0702	Mysločovice A - Štípa		NE	 16.9.2018 16:00		
2018724A1A0703	Sehradice - Jasenná		SO	 15.9.2018 16:00		
2018724A1A0704	Mladcová B - Slušovice B	SO	 15.9.2018 16:00		
2018724A1A0705	Újezd - Nedašova Lhota		NE	 16.9.2018 16:00		
2018724A1A0706	Bylnice - Slopné		NE	 16.9.2018 16:00		
2018724A1A0707	Poteč - Pozlovice		NE	 16.9.2018 16:00 Pozlovice
		
 8.kolo  							
2018724A1A0801	Kostelec - Pozlovice		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A1A0802	Slopné - Poteč			NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A1A0803	Nedašova Lhota - Bylnice	NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A1A0804	Slušovice B - Újezd		NE	 23.9.2018 10:15		
2018724A1A0805	Jasenná - Mladcová B		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A1A0806	Štípa - Sehradice		NE	 23.9.2018 15:30		
2018724A1A0807	Návojná - Mysločovice A		NE	 23.9.2018 15:30
		
 9.kolo  							
2018724A1A0901	Mysločovice A - Kostelec	NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A1A0902	Sehradice - Návojná		SO	 29.9.2018 15:30		
2018724A1A0903	Mladcová B - Štípa		SO	 29.9.2018 15:30		
2018724A1A0904	Újezd - Jasenná			NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A1A0905	Bylnice - Slušovice B		NE	 30.9.2018 15:30		
2018724A1A0906	Poteč - Nedašova Lhota		NE	 30.9.2018 15:30 Nedašova Lhota		
2018724A1A0907	Pozlovice - Slopné		NE	 30.9.2018 15:30
		
10.kolo  							
2018724A1A1001	Kostelec - Slopné		NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A1A1002	Nedašova Lhota - Pozlovice	NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A1A1003	Slušovice B - Poteč		NE	 7.10.2018 10:15		
2018724A1A1004	Jasenná - Bylnice		NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A1A1005	Štípa - Újezd			NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A1A1006	Návojná - Mladcová B		NE	 7.10.2018 15:00		
2018724A1A1007	Mysločovice A - Sehradice	NE	 7.10.2018 15:00
		
11.kolo 								
2018724A1A1101	Sehradice - Kostelec		SO	13.10.2018 15:00		
2018724A1A1102	Mladcová B - Mysločovice A	SO	13.10.2018 15:00		
2018724A1A1103	Újezd - Návojná			NE	14.10.2018 15:00		
2018724A1A1104	Bylnice - Štípa			NE	14.10.2018 15:00		
2018724A1A1105	Poteč - Jasenná			NE	14.10.2018 15:00 Jasenná		
2018724A1A1106	Pozlovice - Slušovice B		NE	14.10.2018 15:00		
2018724A1A1107	Slopné - Nedašova Lhota		NE	14.10.2018 15:00
		
12.kolo  								
2018724A1A1201	Kostelec - Nedašova Lhota	NE	21.10.2018 15:00		
2018724A1A1202	Slušovice B - Slopné		NE	21.10.2018 10:15		
2018724A1A1203	Jasenná - Pozlovice		NE	21.10.2018 15:00		
2018724A1A1204	Štípa - Poteč			NE	21.10.2018 15:00		
2018724A1A1205	Návojná - Bylnice		NE	21.10.2018 15:00		
2018724A1A1206	Mysločovice A - Újezd		NE	21.10.2018 15:00		
2018724A1A1207	Sehradice - Mladcová B		SO	20.10.2018 15:00
		
13.kolo  								
2018724A1A1301	Mladcová B - Kostelec		SO	27.10.2018 14:30		
2018724A1A1302	Újezd - Sehradice		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A1A1303	Bylnice - Mysločovice A		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A1A1304	Poteč - Návojná			NE	28.10.2018 14:30 Návojná		
2018724A1A1305	Pozlovice - Štípa		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A1A1306	Slopné - Jasenná		NE	28.10.2018 14:30		
2018724A1A1307	Nedašova Lhota - Slušovice B	NE	28.10.2018 14:30
		
 1.kolo  								
2018724A1A0101	Slušovice B - Kostelec		NE	 4.11.2018 10:15		
2018724A1A0102	Jasenná - Nedašova Lhota	NE	 4.11.2018 14:00		
2018724A1A0103	Štípa - Slopné			NE	 4.11.2018 14:00		
2018724A1A0104	Návojná - Pozlovice		NE	 4.11.2018 14:00		
2018724A1A0105	Mysločovice A - Poteč		NE	 4.11.2018 14:00		
2018724A1A0106	Sehradice - Bylnice		SO	 3.11.2018 14:00		
2018724A1A0107	Mladcová B - Újezd		SO	 3.11.2018 14:00